1601. Vita, a dobermann új gazdát keres
A magyar tenyésztői szakszerűtlenség és maffiastílus újabb áldozatává vált egy német házaspár, és ennek következtében Vita, a 8 hónapos dobermann szuka kutya is.
A magyar tenyésztői szakszerűtlenség és maffiastílus újabb áldozatává vált egy német házaspár, és ennek következtében Vita, a 8 hónapos dobermann szuka kutya is.
Az agresszió és az engedetlenség egyértelmű megnyilvánulásai annak, amikor a kutya próbál a falkavezér szerepére törni. Ám vannak a dominanciának olyan jelei is, melyeket a kezdő kutyatartók hajlamosak a kiskutya kajlaságának betudni.
Örök vita tárgya, hogy vajon jó-e, ha a kutya azt eszi, amit mi, emberek. A szuperpémium eledelekben minden benne van, ami egy kutyának kell, se több, se kevesebb. A legtöbb állatorvos és táplálkozási szakember amellett van, hogy ebből ne engedjünk, de ne is tegyünk hozzá!
A születés az élet csodája. Látni ahogyan egy új élet világra jön, ahogy anya és kicsinye először érintik egymást, mindennél különlegesebb és megkapóbb élmény.
Aki lovagol, az tudja, mennyire idegesítő is tud lenni a monoton légyzümmögés. Ezek a bosszantó kis paraziták legalább annyira elviselhetetlenek a nyári melegben, mit a szúnyogok. De mégsem fújhatjuk be a ló fejét légyirtóval!
A kisállat jól viselné a költözést, csak a régi tárgyai, amelyeket felsorolt, maradjanak meg az új helyén. Ha további tanácsainkra lenne kíváncsi a tartással kapcsolatban, kérem keresse fel honlapunkat: www.allatpatika.hu
Igen, az ivaréretté válás okozza a macskáknál azt a jelenséget amit Ön leírt. A visszatérés esélyét leginkább két tényező befolyásolja: • baleset • másik élelemforrás
Kedves Állatbarát! Lehet felnőtt macskaeledelt adni a kisállatnak. Ha rosszul volt, valószínű, hogy a konzerv minőségében van a hiba. Későbbiekben érdemes kipróbálni másik, jobb összetételű ételt.
Hát, a felpuffadt hasnak nem sok köze lehet a mandulákhoz..... Sajnos azonban szinte semmit nem tudni a kutyájáról, ami fontos lenne a kérdés megválaszolásához. Nem tudni mennyi idős, kan-e vagy szuka, milyen fajta, stb, stb.... Egyetlen egy dolgot tudok csak javasolni: keressen olyan állatorvost, aki ALAPOSAN hajlandó megvizsgálni. Minél előbb, mielőtt késő lenne!
A darakór kezelésénél nagyon fontos tudni, hogy parazitával van dolgunk, melyek csak kifejlett állapotban tartózkodnak a halakon, azokról leválva a vízben/tereptárgyakon osztódnak, majd a kikelő paraziták halak után kutatnak. Amennyiben nem találnak halakat önmaguktól elpusztulnak, azonban csak ebben az állapotukban hat rájuk a gyógyszeres kezelés, a halon levő és osztódó stádiumban lévő parazitákra nem! Emiatt nagyon fontos, hogy a kezelés a tartóakváriumban történjen valamint elég hosszú ideig tartson (ennek meggyorsítására fontos a hómérséklet emelése!) , különben a halak visszafertőződhetnek - ahogy az ebben az esetben is megtörtént sajnos.