1681. Meglepetés, cicus!
Egy macskának nem nehéz meglepetést okozni. Na de egymás után ennyiszer?
Egy macskának nem nehéz meglepetést okozni. Na de egymás után ennyiszer?
Nem minden kutya ajánlott kisgyerekes családokba, vannak olyan ebek, melyeket még a fajta szerelmesei sem javasolnak egy bizonyos életkor alatt. De léteznek kimondottan gyerek mellé illő kutyák is.
Legyen tapsifülesünk közönséges házinyúl, törpenyúl vagy angóra nyuszi, egy közös mindenképpen van bennük: a rágcsálás szenvedélye. Természetes környezetükben ennek többnyire hasznát veszik, ám a lakásban tartott nyulakra rengeteg veszély leselkedik csillapíthatatlan rágcsálhatnékjuk miatt.
Az alacsony potenciából naponta 3-4x5 golyócskát, a közepes potenciából naponta 2x5 golyócskát, a magas potenciákból, pedig naponta, kétnaponta (D30, C30), esetleg hetente vagy még ritkábban (D200, C200) 1x5 golyócskát adagolunk. Fertőzések megelőzése céljából naponta 3x5 golyócskát adagoljunk az alacsony potenciájú szerekből. Mit jelentenek ezek az adatok pontosan? Elmagyarázzuk!
A betegségek egyetlen élőlényt sem kerülnek el. Hála a tudománynak, a legtöbb betegséget ma már sikeresen lehet gyógyítani, ám sajnos sokan nem fogják fel, mennyire fontos lehet az állatok gyógyszeres kezelése. Az állatorvos nem véletlenül írja fel a recepteket!
A hullámos papagájoknak a 18x18 cm-es alapterületű, 25 cm magasságú költőodú az ideális. Ha ettől néhány cm-rel eltér az Ön által, a madaraknak felkínált odú, az nem jelent problémát. A bebújó nyílás 5 cm átmérőjű legyen.
Lehet, hogy emlőgyulladása van a kutyának, el kell választani a kölyköket és elapasztással együtt antibiotikumos kezelést kell adni. Kérem vigye állatorvoshoz.
Én sem tudom, hogy mi történhetett... Érdemes lenne megmutatni egy állatorvosnak.
Igen, amíg nincs meg az első 4 oltása, addig könnyen elkaphatja az életveszélyes fertőző betegségeket, amik ellen oltunk! Tehát történhet baja.
A szénát sem a madarak táplálására, sem az almozásukhoz nem szokták felhasználni.