1721. A drótszőrű foxterrier életvidám, gyerekszerető kutya
A drótszőrű foxterrier magán hordozza a terrierek tipikus fajtajegyeit: energikus, vidám, örökmozgó kutya.
A drótszőrű foxterrier magán hordozza a terrierek tipikus fajtajegyeit: energikus, vidám, örökmozgó kutya.
Egy kutya nagyon fontos szerepet játszik a gyermeknevelésben. Az eb kis gazdája barátja segítségével megtanulja, hogy vannak feladatai, felelősséget kell vállalnia értük, társasági emberré válik, és megtanul vigyázni a körülötte élőkre.
A macska papagájjal játszik és a dobermann még akkor sem harapja le a kiscica fejét, ha az már túllőtt a célon. Az unatkozó macskák viccesek!
Ha egy madár rákapott az ember ujjra, nehéz lesz újra beérnie az íztelen hernyókkal.... emberevő madár, dobozoló cica és
Amilyen apró a termete, akkora nagyot nőtt az emberek szemében a kis beagle, ahogy telt az idő. A, fürge, jó szimatú vadászkutyát apró vadak elejtésére tartották.
Én is mérgezésre gyanakodnék a leírt tünetek alapján. De nem is volt már túl fiatal Marci! Egyébként baktériumos vagy vírusos betegségeknek is lehetnek ilyen jellegű idegrendszeri tünetei.
Csak akkor fürdetném őket, ha valami miatt nagyon piszkosak lettek. És csakis állatoknak való samponnal.
Valószínűleg van neki elég barátja, akikkel éjszaka bulizik. Ezért lehet, hogy nappal többnyire csak alszik. De ez így jó, a macskák ilyenek. Viszont javasolnám az ivartalanítást!
Többynire baktériumos fertőzések okozzák. Általában szülés után alakulhat ki (ha nem tud kitisztulni a méh), de elég ritka rágcsálóknál. Kezelés nélkül sajnos akár el is pusztulhat az állatka.
Szerintem normális és elég gyakori is, hogy rágcsálók nem szívesen csücsülnek a gazdi kezében. Hosszú, türelmes szoktatással talán jobban kézhez lehet szoktatni őket. Érdemes ezt már egész fiatal korban elkezdeni. Márhogy a degu legyen fiatal...