181. Saci és Frici, az imádott cicák
Elsőként Saci cicát fogadtuk örökbe, aki olyan picike volt, hogy a nemét sem lehetett pontosan megállapítani.
Elsőként Saci cicát fogadtuk örökbe, aki olyan picike volt, hogy a nemét sem lehetett pontosan megállapítani.
Ma büszkén vigyorognak a szerkesztők: az eFestival 2005-ös versenyében a háziállat.hu második helyezett lett. Miért nem első?
A Háziállat Magazin saját bejárású, népszerű állatorvosát, dr. Kukla Miklóst mostantól nem csak a Háziállat TV kisfilmjeiben láthatja és hallhatja majd a közönség.
Előfordulhat, hogy a vadászgörény-lány pároztatás hiányában nem hagyja abba a tüzelést. Nézzük, mit tehetünk ilyenkor!
A Háziállat Magazin olvasóinak talán már feltűnt egy ismerős arc a Világfalu című műsorból: Kepes András mongóliai kalauza nem más, mint Zsargal, a mi kedves állatorvosunk!
Nem késő. Üdv
Ez minden esetben az adott táptól függ. Minden gyártó táblázatban ad útbaigazítást a mennyiség tekintetében, ezt a táblázatot kell keresni a csomagoláson.
T. József! Féregtelenítésre ajánlom a Spot-on készítményeket, amik külső-belső féreghajtók is. (rodamectin , vagy egyéb hatóanyag). Mindenképpen fontos a vitaminkiegészítés pld.: Béres Minera csepp cicának. Egyébként a cicaeledelek, konzervek megfelelő eleségként szolgálnak , ami kiegészíthető állateledelben beszerezhető élő eleséggel ( gyászbogár lárva stb.) Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Piretrin tartalmú porozó szerekkel hatásosan el lehet pusztítani.
Egy 3 hónapos kutyának ilyen tünetekkel sokféle baja lehet, leginkább egyes fertőző betegségeket kell kizárni. Mindenképpen és minél előbb állatorvoshoz kell vinni! Ne gondolkozzanak sokat, mielőbb vigyék el, mert akár az életébe is kerülhet a késedelem!