1991. A háziállatok az élet meghosszabbítói
Számos tanulmány kimutatta, hogy a kisállatok jó hatással vannak gazdáikra mind fizikailag, mind mentálisan és érzelmileg.
Számos tanulmány kimutatta, hogy a kisállatok jó hatással vannak gazdáikra mind fizikailag, mind mentálisan és érzelmileg.
Tudtad, hogy egy egész életet le lehet úgy élni, hogy csak kisállatokkal dolgozol együtt? Te is egy ilyen munkahelyet szertnél? Lássuk, miből választhatsz?
A kutyád alszik, és hirtelen elkezdenek rángatózni a lábai. Vajon álmodik? Ahogyan mi emberek álmodunk, ugyanúgy jellemző ez a kutyákra is!
Nagyon sokunkat érdekel, hogy a macskák álmodnak-e. Nagyon egyszerű rá a válasz – persze, hogy álmodnak. A macskák emlősök, mint mi, nekik is szükségük van alvásra, hogy pihentessék az agyukat és a testüket.
Mikor a cicád az öledbe ül, a mancsaid rád rakja, és elkezd dorombolni, akkor mindenki jól jár. Ez az egyik dolog, amit nagyon szeretünk a cicánkban: az elégedettség érzése, amelyet megosztanak velünk.
Valószínűleg gyulladás van a fülében (esetleg idegentest). Egy állatorvosi vizsgálat ezt pontosan ki tudja deríteni.
4 hetes kor környékén el lehet kezdeni adni baby kutyatápot. Nem írhatok gyártót, érdeklődjenek állatorvosuknál, állatpatikában, hogy melyik tápot ajánlják erre a célra.
Még pár napig előfordulhat, ha barnás váladék ürül állatorvossal megnézetni
Egy alapos állatorvosi vizsgálat biztosan nem árt meg nekik! Ezzel együtt, a kullancsok által terjesztett fertőz betegségekközül a babéziózis lappangási ideje ennél lényegesen rövidebb, tehát az már előjött volna. A másik betegség, a Lyme-kór viszont hónapok múlva okoz inkább észrevehető tüneteket, de az egészen más típusú tünetekkel jár, mint amit most észlelt. Ha viszont Ön is sápadtnak találja a nyálkahártyákat, akkor érdemes lenne ezt tisztázni egy vizsgálattal.
Nyilván érzi, hogy ezt meg kellene néznie egy hozzáértő állatorvosnak. Így a válaszom talán... Üdv