2096. Elsősegély állattartók számára
Bármennyire figyelmesek vagyunk, kutyánk vagy macskánk időnként megvághatja magát, túlhevülhet, vagy megehet valamit, amit nem kellene. Itt egy kis segítség, ha baj történne.
Bármennyire figyelmesek vagyunk, kutyánk vagy macskánk időnként megvághatja magát, túlhevülhet, vagy megehet valamit, amit nem kellene. Itt egy kis segítség, ha baj történne.
A macskák székrekedése gyakori probléma, különösen az idősebbek esetében. Mit tehetünk, hogyan segíthetünk?
Az újszülött érkezése felboríthatja kutyánk lelkivilágát, ezért fontos, hogy már jóval a gyerek érkezése előtt felkészüljünk, és a kutyust is felkészítsük a várható változásokra.
A kutyaeledelek, kutyakiképzés, kutyajátékok, kutyás kirándulások, kutyaruhák és kutyapzsichológusok csak néhány dolog abból a sok említésre méltó dologból, amiért jobb napjainkban kutyának lenni.
Hogyan viseli majd a cicád a műtétet? Mi történik pontosan vele? Mikor jöhet haza? Mikor fog újra játszani? Lesznek-e fájdalmai? Mindent megtudhatsz, ha elolvasod a cikkünket.
Kedves Kérdező! A leirtak alapján sehogy. Keresse fel állatorvosát és injekcióban megkapja a szükséges gyógyszereket. Dr.Puskás Gábor Talán mégis segítenek az alábbi trükkök: Hogyan adjunk be gyógyszert az állatnak? Hogyan adjunk be gyógyszert a macskának? Tuti módszer videóval! Állatgyógyszerek beadása
Én várnék a fürdetéssel, hacsak nem szennyezett a szőre. Meg kéne nézetei a hallójáratait. Gyakran a gyulladt fül a kellemetlen szag forrása. Kutyafürdetés: mikor, hogyan, mivel? Mitől lesz "kutyaszagú" a kutya? Hogyan kezeljük házilag a kutya fülgyulladását?
Mielőbb állatorvost kell hívni hozzá, aki vizsgálat után tudja megmondani mi lehet a probléma és mivel lehet kezelni
Mindkettő egyenértékű, jó választás kutyáknál. Apró szakmai irányelvek vannak amikor csak az egyik választható. Mindenképp az orvosával beszélje meg ezt javaslom! Hirtelen sántít a kutyád? Keresztszalag szakadás?
Ez egy tipikus véraláfutás ami egy kisebb ér megpattanása után alakul ki.Egy kis vér kerül a bőr alatti kötőszövetbe. Az ér elzáródása után kb 1 hét alatt felszívódik az oda került vér.Csúnya de nem veszélyes. Aggodalomra semmi ok.