2101. Vajon egészséges az eladó kiscica?
Amikor kiválasztod a kiscicát, akit haza szeretnél vinni, legyen az eladó vagy ingyen elvihető, nem árt, ha alaposan megvizsgálod, hogy teljesen egészséges-e. Itt megtudhatod, mire kell figyelni!
Amikor kiválasztod a kiscicát, akit haza szeretnél vinni, legyen az eladó vagy ingyen elvihető, nem árt, ha alaposan megvizsgálod, hogy teljesen egészséges-e. Itt megtudhatod, mire kell figyelni!
A háziállatok nem csupán aranyosak, hanem nagyon sok szempontból jó hatással vannak a gyerekekre, sőt az egész családra. Lássuk, melyek a háziállattartás előnyei!
Az orvosok általában azt ajánlják, hogy a terhes nők kerüljék el a macska homokos dobozának a tisztítását, mivel sok probléma származhat a macska ürülékében található parazitákból.
A Dalmata WebKamera megálmodói szerették volna megosztani kutyáik születésének és növekedésének élményét ismerőseikkel, ezért a kiskutyák almára egy webkamerát állítottak, és elérhetővé tették mindenki számára az Interneten keresztül.
Sokszor volt már lelkiismeretfurdalásod azért, mert úgy érezted, hogy nem foglalkozol eleget és kellőképpen a kutyáddal? A kutyád számára ez messze nem ennyire bonyolult. Nézzük meg, hogy mitől érzi ő magát bolgodnak!
A kisállat jól viselné a költözést, csak a régi tárgyai, amelyeket felsorolt, maradjanak meg az új helyén. Ha további tanácsainkra lenne kíváncsi a tartással kapcsolatban, kérem keresse fel honlapunkat: www.allatpatika.hu
Igen, az ivaréretté válás okozza a macskáknál azt a jelenséget amit Ön leírt. A visszatérés esélyét leginkább két tényező befolyásolja: • baleset • másik élelemforrás
Kedves Állatbarát! Lehet felnőtt macskaeledelt adni a kisállatnak. Ha rosszul volt, valószínű, hogy a konzerv minőségében van a hiba. Későbbiekben érdemes kipróbálni másik, jobb összetételű ételt.
Hát, a felpuffadt hasnak nem sok köze lehet a mandulákhoz..... Sajnos azonban szinte semmit nem tudni a kutyájáról, ami fontos lenne a kérdés megválaszolásához. Nem tudni mennyi idős, kan-e vagy szuka, milyen fajta, stb, stb.... Egyetlen egy dolgot tudok csak javasolni: keressen olyan állatorvost, aki ALAPOSAN hajlandó megvizsgálni. Minél előbb, mielőtt késő lenne!
A darakór kezelésénél nagyon fontos tudni, hogy parazitával van dolgunk, melyek csak kifejlett állapotban tartózkodnak a halakon, azokról leválva a vízben/tereptárgyakon osztódnak, majd a kikelő paraziták halak után kutatnak. Amennyiben nem találnak halakat önmaguktól elpusztulnak, azonban csak ebben az állapotukban hat rájuk a gyógyszeres kezelés, a halon levő és osztódó stádiumban lévő parazitákra nem! Emiatt nagyon fontos, hogy a kezelés a tartóakváriumban történjen valamint elég hosszú ideig tartson (ennek meggyorsítására fontos a hómérséklet emelése!) , különben a halak visszafertőződhetnek - ahogy az ebben az esetben is megtörtént sajnos.