2116. Készen állsz egy csincsillára?
Olvasd el figyelmesen az alábbi sorokat, mielőtt csincsillát vinnél haza. Ez az aranyos kis rágcsáló ugyanis nagyon sokáig él, és nagyon körültekintő gondozást igényel.
Olvasd el figyelmesen az alábbi sorokat, mielőtt csincsillát vinnél haza. Ez az aranyos kis rágcsáló ugyanis nagyon sokáig él, és nagyon körültekintő gondozást igényel.
Nem is olyan régen, a mexikói szürke farkas a kihalás szélén állt. Manapság ismét több van belőlük, hála számos állatvédelmi szervezetnek, melyek keményen harcoltak a Canis lupus baileyi-ért.
Megtanulni, hogy egy nőstény kecske mikor tüzel, és megérteni a tenyésztés alapjait, elengedhetetlen azon újdonsült kecsketulajdonosok számára, akik ezeknek a haszonállatoknak vagy házikedvenceknek szaporítását tervezik.
Kétszer is gondoljuk át, mielőtt egy burmai piton beszerzésére adnánk a fejünk. Ez a kígyófaj nem gyerekjáték!
A cukorbeteg kutyák kezelésében a vércukorszint optimális szinten tartása rendkívül fontos szerepet játszik, azonban számos tényező befolyásolhatja és bonyolíthatja annak szabályozását.
Nem valószínű,de ilyen fiatal korban nem ajánlott tenyésztésbe fogni a kan kutyát sem. Méhen belüli, vagy a szülés közben történt kórokozóval való fertőződés okozhat néhány napos korban teljes alomelhullást. Részvétem...
A hím etetgeti a tojót, felderíti az odút a tojásrakás előtt. A képeket látható hím (amennyire ez a képről kivehető) még nem ivarérett. Az, hogy fiatalabb a tojónál, nem probléma, de kb. 10 hónaposnak kell lennie, ahhoz, hogy megtermékenyíthesse a tojásokat.
Seb és seb között hatalmas különbségek lehetnek. Nagyon nem mindegy, mitől van a seb a kutyája farka végén. Amíg ez nem deríthető ki, addig a kezeléséről se nagyon lehet beszélni. Meg kellene mutatni állatorvosnak a kutyát is és a farkát is!
Két azonos típusú autó között is vannak különbségek. Hát még a hörcsögök között! Türelemmel minden bizonnyal a félős is kézhez szoktatható lesz (vele többet kellene foglalkozni). De ettől még nem biztos, hogy mindkettő egyformán kezes lesz. A kézből etetés, majd kézben etetés is javíthat a helyzeten. A dióbél csodákat tud tenni.
Valóban sok problémát szokott okozni perzsa macskákon a szőrlabda képződés a gyomorban és a belekben. Az Ön által leírt tünetek alapján a macska kedvtelen, és sűrűn öklendezik. Nem tudom, mikor volt bélsár utoljára. Ha 1-2 napja nem volt, akkor már bélelzáródásra is lehet gyanakodni. Az Ön által leírt tünetek vesegyulladásra is jellemzőek. Éppen ezért állatorvosi kivizsgálást javaslok, a hasüreg tapintásos vizsgálatánál már el tudja dönteni a kolléga, hogy milyen irányban történjen a diagnosztika (vérvétel, hasi ultrahang és terápiás megoldások).