2266. A süni a ketrecen kívül
A háziasított sündisznó is igényli a szabad mozgásteret, de mindeközben ügyelnünk kell a biztonságára is. Ha szeretnéd, hogy sünid biztonságosan barangoljon a lakásban, vedd figyelembe az alábbi tippeket!
A háziasított sündisznó is igényli a szabad mozgásteret, de mindeközben ügyelnünk kell a biztonságára is. Ha szeretnéd, hogy sünid biztonságosan barangoljon a lakásban, vedd figyelembe az alábbi tippeket!
A tengerimalac ketrecét naponta takarítsuk, hogy egészséges körülményeket teremtsünk az állatkának! Szereti azt is, ha szabadon mászkálhat, de ilyenkor tegyük meg a megfelelő óvintézkedéseket!
A budaörsi állatmenhelyen 5 kutyát altatnak el, ha szombat délig nem jelentkeznek értük. Kérünk mindenkit, hogy akinek lehetősége van rá, segítsen! A részletekért olvass tovább!
A LaPermnek, amely egy spontán mutációból keletkezett, göndör hosszú vagy rövid bundája és édes, barátságos természete van.
Néhány állatorvos azt állítja, hogy nem az a lényeg, hogy a cica száraz tápot vagy házikosztot eszik, hanem a táplálék minősége.
Kedves Gazdi! Ilyen tünetek bizony előfordulhatnak a védőoltás beadása után, de egy-két napon belül nyomtalanul eltűnnek. Ha mégsem szűnnének a tünetek, akkor mindenképpen javaslom, hogy vigye vissza a kutyust az állatorvoshoz, ahol kapta a védőoltást! Homeopátiás szerrel is segíthetünk a védőoltás utáni reakciók csillapításában. Ez a szer a Thuja C30, amit naponta egyszer kell beadni két-három napon át. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea.
A szobatisztasággal kapcsolatos és a kutyák fajtársakkal szembeni szocializációjával kapcsolatos írásaimat külön e-mailben elküldöm, mert itt terjedelmi okoknál fogva ezt a két kérdést nem lehet megválaszolni. Fajtársakhoz történő szocializációs tréninget mind a két 4TAPPANCS KUTYAiskolában vállalunk: www.kutyatrener.hu
Tény, hogy városban kisebb az esélye, hogy a nyuszi fertőzött szúnyoggal találkozzon, azonban mostanában, hogy a szúnyogokat kissé vagy sehogy nem irtják, én javasolnám az oltóanyag beadását. Jobb félni mint megijedni.:)
Igen, részben összeverekedhetnek, másrészt a rókák veszettséget terjeszthetnek, így a macskákat feltétlenül oltassák be, és Önök is legyenek óvatosak.