2366. A madár gondozása nyáron
A meleg nyári napokon nem csak a saját védelmünkre kell gondolnunk, hanem a madár egészségére is. Néhány óvintézkedéssel kedvencednek sem jelent majd gondot a forró hónapok átvészelése.
A meleg nyári napokon nem csak a saját védelmünkre kell gondolnunk, hanem a madár egészségére is. Néhány óvintézkedéssel kedvencednek sem jelent majd gondot a forró hónapok átvészelése.
Ha egy mutatós halra vágysz, akkor kígyófejű angolna (tropusi-akvariumban-elo-halfajok-profilja-az-angolnaszeru-kigyofeju-hal) pont neked való. Olvasd el a következő cikket, hogy mégtöbbet megtudj erről a halfajtáról!
Az elefántcickány rendkívül furcsa megjelenésű kisemlős. Mindössze két-három évig él, este, szürkületkor aktív. Nem csoportban él, hanem monogám életmódot folytat, társa mellett érzi jól magát.
Ha már van egy berendezett édesvízi trópusi akváriumod és a trópusi halaid is benne vannak meg kell tanulnod, hogy hogyan és mivel etesd őket!
Egy barangolás az erdőben, vagy várakozás az üzlet előtt? Laza, sportkedvelő ember vagy, esetleg inkább elegáns és kimért? Ízlések és pofonok. Az uszkár minden stílusú gazdihoz jól alkalmazkodik.
Vagy biztonságosabbnak, nyugodtabbnak érzi a kinti helyet, vagy valami baj van ezzel a kiskutyával is, és érzi, hogy nem életképes. Igyekezzenek neki a házon belül egy védett zugot biztosítani, ahol nem nagyon zavarják őt.
Kedves Norbert! Ha jól értem, a kutyusnak egy megfázásból adódó légúti hurutja van. A váladék felszakadásának segítésére a STODAL szirupot tudom ajánlani napi 2-3x1 teáskanállal. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
A kutyájuknak sokféle olyan baja lehet, ami fájdalom érzettel jár (a tapasztalt tünetek erre utalnak). Miután tacskóról van szó, ebben az életkorában már elképzelhető, hogy a gerincével van baj (ez jellegzetes tacskó probléma). Azt javaslom, hogy érdemes lenne ALAPOSAN kivizsgáltatni (főleg egy ortopédiához értő állatorvossal).
Üdvözlöm! Feltétlen vigye a kiscicát állatorvoshoz! Antibiotikumos kezelésre van szüksége és megfelelő szemcseppre, hogy a másodlagos baktériumos fertőzést megelőzzék vagy gyógykezeljék. A macskanátha az esetek túlnyomó többségében gyógyítható. Oltani így valóban nem szabad, de feltétlen szükség van féregtelenítésre és immunrendszer erősítésre. A jó táplálás és a vitaminok, meg melegen tartás nagyon helyes.
Akadályozza meg, hogy a kutya a csirkékhez, a csirkék a kutyához juthassanak. (A macskát is nehéz a díszpinttyel közös élettérben tartani.) Egy húsevő, ragadozó állat természetesen viselkedik, - csak ez vagy a csirkéknek nem jó, vagy Önnek. Egy állatfajt egy másik, a zsákmányállatával azonos állatfajjal együtt tartani csak szakszerű, a születés pillanatától kezdődő szoktatással, tréninggel lehet kivitelezni.