2411. A puma (1993 óta Puma concolor, előtte Felis concolor) élőhelye és szokásai
A puma (1993 óta Puma concolor, előtte ) a nagymacskafélék családjába tartozik, és a világ minden táján megtalálható.
A puma (1993 óta Puma concolor, előtte ) a nagymacskafélék családjába tartozik, és a világ minden táján megtalálható.
A Földön jónéhány olyan pók él, amelynek marása halálos, de legalábbis nagyon veszélyes. Egyes pókoknál csak a hím, míg másoknál csak a nőstény marásától kell óvakodnunk. A brazil vándorpók csípése pedig egészen meglepő következménnyel jár.
A pókok legtöbbször önvédelemből csípnek meg bennünket. Az alábbi cikkből megtudhatod, melyek azok a pókfajok, amelyeknek veszélyes a csípésük.
A zöld baziliszkusz képes a vízen járni, bár a testén végighúzódó taréj megkönnyíti számára az úszást, így akkor sincs bajban, ha hirtelen vízbe pottyan. Rendkívül gyorsan szalad a szárazföldön is. Legszívesebben a fák ágain pihen.
A Pixie-Bob macska a hiedelemmel ellentétben nem a hiúztól származik, ennek megfelelően természete sem vad. Ez a fajta türelmes, játékos, jól kijön más háziállatokkal, és bár szereti az őt körülvevő embereket, nem igazán ölben doromboló típus.
Nem késő. Üdv
Ez minden esetben az adott táptól függ. Minden gyártó táblázatban ad útbaigazítást a mennyiség tekintetében, ezt a táblázatot kell keresni a csomagoláson.
T. József! Féregtelenítésre ajánlom a Spot-on készítményeket, amik külső-belső féreghajtók is. (rodamectin , vagy egyéb hatóanyag). Mindenképpen fontos a vitaminkiegészítés pld.: Béres Minera csepp cicának. Egyébként a cicaeledelek, konzervek megfelelő eleségként szolgálnak , ami kiegészíthető állateledelben beszerezhető élő eleséggel ( gyászbogár lárva stb.) Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Piretrin tartalmú porozó szerekkel hatásosan el lehet pusztítani.
Egy 3 hónapos kutyának ilyen tünetekkel sokféle baja lehet, leginkább egyes fertőző betegségeket kell kizárni. Mindenképpen és minél előbb állatorvoshoz kell vinni! Ne gondolkozzanak sokat, mielőbb vigyék el, mert akár az életébe is kerülhet a késedelem!