2436. Asztmás cicák
Az asztma sajnos a macskáknál is előfordulhat, és természetesen ugyanolyan gondos kivizsgálást és kezelést igényel, mint az embereknél. A kezelés módja többféle lehet, történhet szájon át adandó gyógyszerrel és inhalátorral is.
Az asztma sajnos a macskáknál is előfordulhat, és természetesen ugyanolyan gondos kivizsgálást és kezelést igényel, mint az embereknél. A kezelés módja többféle lehet, történhet szájon át adandó gyógyszerrel és inhalátorral is.
Ha nem szeretnéd, hogy cicád felzavarjon hajnalban a legszebb álmodból, vezess be rendszerességet az etetésében! Ha ugyanis hozzászoktatod, hogy már ekkor a rendelkezésére állsz, búcsút mondhatsz a pihentető alvásnak.
Ha vannak gyerekeid és olyan háziállatod, mint például macska, jó tudni hogyan védheted meg gyerekeidet a kutyád vagy macskád okozta betegségektől és fertőzésektől.
Senki sem szereti a szagos almot, természetesen a cicád sem. A cicák kényeskedő teremtmények és néhányuk nem fogja használni az almot, ha az túl szagos. Ugyanakkor számodra is jobb lesz, ha kordában tartod az ürülékes doboz szagát.
A felvételen látható cica sokáig képtelen megszabadulni a lufitól a statikus elektromosság miatt.
Valószínű hogy eséllyel szaporodnának, vegyen csak nőstényeket. Leopárdgekkó, az ideális terráriumi állat A leopárdgekkó terráriuma A leopárdgekkó etetése
Ez egy felületes bőrgyulladásnak látszik. A cica áll és száj környékén speciális mirigyek és faggyúmirigyek is vannak. Lehet ezek fokozott faggyútermelése, de bacteriális fertőzés (acne) is. Állatpatikában vegyen neki Clorexiderm spot gélt és azzal tisztogassa át naponta az érintett területet. Ha egy héten belül nincs javulás, meg kell mutatni állatorvosnak. Hasonló eset: Macska száján daganat
Próbálja pár centis langyos vízben fürdetni, az gyakran segít az ilyen gondokon Hogyan gondoskodjunk egy szakállas agámáról? Hogyan etessük és itassuk a szakállas agámát (Pogona minor)?
A leírásból számomra nem derül ki hogy csak akkor passzív-e a kutya amikor a párja otthon van vagy általában?Ha főleg a párjától fél akkor meg kell próbálni összebarátkoztatni őket.Adjon enni ő a kutyának,vigye el sétálni,adjon neki jutalomfalatot ha megérdemli. Persze a változás nem azonnal fog bekövetkezni de két dolog segíthet:a következetesség és a kitartás. Hogyan bánjunk a félős kutyával? Félős kutya, rettegő macska - pánikbeteg állatok
Ez egy elég speciális és nem is gyakori probléma. Én még soha nem találkoztam hasonló esettel, így nem is tudok ehhez érdemben hozzászólni. Azt javaslom, hogy olyan állatorvost keressen meg a kutyával, aki már találkozott hasonlóval és vannak erről saját tapasztalatai is.