2546. Háziállat Allstars: A legjobb burrito-dal
A nagysikerű nyamm-nyamm dal folytatásaként itt a legjobb burritóról szóló remekmű, amely legalább olyan jól sikerült, mint az előbbi.
A nagysikerű nyamm-nyamm dal folytatásaként itt a legjobb burritóról szóló remekmű, amely legalább olyan jól sikerült, mint az előbbi.
Az egyetlen parancs, melyet minden ebnek ismernie kell és melynek engedelmeskednie kell, az az ÜL;. Azonban fontos tudni, hogy ezt miként kell helyesen megtanítani a kutyának - fontos ismerni a hatásos és kevésbé hatásos módszereket.
Sok kutya gyakori viselkedési problémáit az unalom okozza. Íme néhány tipp, hogy a kutyád ne unatkozzon és véget vethess a problémás viselkedésnek.
A fertőző bélgyulladás egy rendkívül ragályos betegség, a parvovírus okozza, elsősorban a kiscicákat támadja meg. Fontos a rendszeres oltás, higiéniai elővigyázatosság és a fertőzött macskák elkülönítése.
Az állatvilágban nem csupán különleges megjelenésű, hanem speciális látással megáldott állatokat is találhatunk. Tudod, hogy a béka szemei miért düllednek ki, és hogyan tudja becsukni? És azt, hogy a víziló hogyan lát a víz alatt? Íme néhány érdekesség az állati szemek világából!
Kedves M.! Javasolom, hogy mihamarabb keressen fel egy állatorvost kedvencével. Üdvözlettel, Dr. Puskás Gábor
Kedves Attila! Az Ön által leírt tünetek alapján nem lehet pontosan megmondani, hogy a cicánál mi a probléma. Ennyi idős korban egy macskánál már sokféle betegség előfordulhat. Javaslom, hogy alaposan vizsgáltassa ki a cicát, hogy kiderüljön, mi állhat a tünetek hátterében. Ha megvan a diagnózis, akkor Önnek kell majd eldöntenie, hogy a hagyományos, ún. akadémikus orvoslás módszerét választja kedvence gyógykezeléséhez, vagy valamely szelíd, alternatív terápiát is igénybe kíván venni. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
Valószínűleg bélsárrekedése van. Sürgősen vigye állatorvoshoz.!
A hirtelen agresszívvá vált macskánál valóban gondolni kell a veszettségre. A két hetes megfigyelés emiatt nagyon fontos az ember érdekében! Keressenek számára egy jól zárható helyiséget, nem kell feltétlen ketrec. Nem tudom a baleset mikori, mekkora fájdalmai lehetnek a macskának, ami szintén okozhat agresszív viselkedést.
Mindenképpen vigye el állatorvoshoz, mert a leszakadt, de még ott lógó részt le kell onnan vágni, mert amíg ott van, állandóan irritálja a körömágyat, és addig nem is fog gyógyulni.