2616. Szükséges-e fürdetni a madarat?
A madaraknak szükséges a gyakori fürdés, hogy tisztán tartsák tollaikat, de egyes madarak vonakodnak attól, hogy ezt maguk végezzék el.
A madaraknak szükséges a gyakori fürdés, hogy tisztán tartsák tollaikat, de egyes madarak vonakodnak attól, hogy ezt maguk végezzék el.
Ha először kerül hozzád egy csincsilla, és nem olvastál utána vagy nem tudsz róluk túl sokat, meglepődhetsz amikor elkezdenek hangokat kibocsátani.
Közterületen kötelező a kutyánkat pórázon vinni, ehhez használhatunk nyakörvet, vagy hámot. Mi most a nyakörveket vesszük górcső alá!
A kutyák májdaganatai lehetnek jó vagy rosszindulatúak. A kutya májrák eredhet a májból vagy átterjedhet a májra a test valamely más részéből.
A vízfogyasztás rendkívül fontos a kutya egészségére nézve. Tanuld meg mennyit kellene igyanak a kutyák naponta és miért ilyen fontos! Végül bemutatunk egy mókás kerti önitatót is!
Ez egy ahhoz hasonló folyamat, mint a csuklás. Egy légzési görcs. Ha pár másodpercre teljesen befogják az orrát és a száját, hogy ne kapjon levegőt, megszűnik.Néha előfordul, hogy pár másodperc után még 2-3-szor mutatkozik, de utána elmúlik.
Kedves Gazdi! A vérzés háttrében több ok is meghúzódhat. Lehetséges, hogy izgalmi állapot miatt megrepedt egy hajszálér, de akár más, súlyos probléma is kiválthatja, ezért mindenképp vigye el állatovoshoz!
Kedves Gazdi! Bőrkapaék vizsgálat nélkül nem lehet megállapítani a pontos okot. Kérem vigye el állatorvosához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem sok esélyt látok a macskaházba történő, teljes mértékű kiszoktatásra. Ha lenne valamilyen kamra, melléképüéet, garázs, stb, ahová macska ajtót lehetne felszerelni, akkor valószínűbb lenne a siker.
Az ilyen sérülések néha lassan és kicsit nehézkesen gyógyulnak. Ahogy a leírásból látom, azért folyamatosan van javulás és egyre jobb a seb állapota. Szerintem nem kell aggódni, helyre fog ez jönni előbb-utóbb. A Hyperol-t én jónak tartom, csodákra képes, én nem cserélném le Betadine-ra. (De ez a magánvéleményem.) Az egyetlen kérdésem annyi lett volna, hogy antibiotikum adásáról nem volt-e szó korábban? (Bár a mostani stádiumban már gyakorlatilag felesleges adni.)