2676. Megdöbbentő óriáskígyó-támadás az Egyesült Államokban
Az Embervédelmi Társaság szerint a papillioni ember az első ismert személy az Egyesült Államokban, akivel a saját közönséges óriáskígyója végzett.
Az Embervédelmi Társaság szerint a papillioni ember az első ismert személy az Egyesült Államokban, akivel a saját közönséges óriáskígyója végzett.
A limfangitisz egy komoly nyirokgyulladás. Az okok és a tünetek ismeretében azonban csökkenteni lehet a komolyabb gyulladás veszélyét.
Hogy változnak az idők! Nemrég még a talajszűrők, az akasztós szűrők és a külső szűrők élték fénykorukat valamint a színtelen korallok, amelyek búvóhelyet nyújtottak a tengeri halainknak és örömet szereztek nekünk, mohó akvaristáknak…
A sziámi harcoshalak vagy betták nagyszerű házikedvencek a szép színük és könnyű gondozásuk miatt. Jóllehet a harcoshal egy kis szívós állat, nem legyőzhetetlen és igenis gondos törődést igényel.
Az akváriumi rákok szórakoztató kedvencek lehetnek és kiváló takarítók, akik eltüntetik a meg nem evett ételt az akváriumból. Egyesek csupán az egyedi külsejük miatt tartanak rákokat és amiatt, ahogyan az akvárium többi lakójához viszonyulnak.
A karomvágást szakképzett kisállatkozmetikus meg tudja csinálni, ami már egy részeredmény lehet. A gyereksírás hangjához szoktatni lehet a macskákat. Erre a leghatékonyabb tréning, ha valamilyen módszerrel rögzítik a gyereksírás hangokat, majd ezt sokszorosítják valamilyen hanghordozóra és a gyerek jelenléte nélkül kezdik el a macskákat deszenzibilizálni a hanghatásra. Nagyon alacsony hangerőn kezdve a lejátszást, a pozitív megerősítés módszerével, és apró lépésekben fokozva a hangerőt. Könnyű elaltatást javasolni valakinek, akinek nem a saját állatáról van szó !!! vagy esetleg nincs is társállata és semmilyen fogalma, tapasztalata nincs állattartás ügyben !!! (a népi mondás szerint:" könnyű más farkával verni a csalánt !" )
A kutya farkát meg kellene röntgenezni, az adhatna választ a kérdésre.
Nem lehet tudni.
Mindenképp keressen fel egy röntgengéppel rendelkező állatorvost, aki ért a madarakhoz. Az ablak elé pedig tegyen fel függönyt, ha a madarát a lakásban szabadon kívánja röptetni.
Szia Nixike! Olvasgass bele ezekbe a cikkekbe: Mikor kellene elkezdeni a szobatisztaságra való nevelést? Milyen gyakran vigyem ki a kutyát szobatisztaságra nevelés közben? Szobatisztaságra a kiskutyát is nevelni kell Sok sikert!