2716. Tippek az akváriumi halak kiválasztásához
A halakat nem lehet véletlenszrűen összetenni egy akváriumba. Itt egy rövid összefoglaló arról, amit tudnod kell, mielőtt halat vásárolsz a kisállatkereskedésben.
A halakat nem lehet véletlenszrűen összetenni egy akváriumba. Itt egy rövid összefoglaló arról, amit tudnod kell, mielőtt halat vásárolsz a kisállatkereskedésben.
A mexikói kardfarkú hal, másnéven mutatós fogasponty vagy szifó az egyik legkedveltebb édesvizi hal az akvaristák körében. Van néhány olyan dolog, amit nem árt tudni ezzel a szépséges hallal kapcsolatban.
A Colisa chuna családba tartozó mézgurámi Bangladesből és Indiából származik, és legfeljebb 30 centiméter hosszúra nő. Mit érdemes tudnunk ezzel a halfajjal kapcsolatban?
Benned és kutyádban több a közös, mint hitted volna! Ahogyan te is több korszakon mentél keresztül az életed folyamán, úgy a kutyádnak is egy bizonyos korban különböző igényei és szükségletei lehetnek.
A „sovány” túl enyhe szó arra, hogy leírjuk a fiatal keverék terrier állapotát. Ennek a szomorú jószágnak nem ismertük a történetét azon kívül, hogy leromlott állapotban találtunk rá.
Üdvözlöm! Először egy korrekt fizikális vizsgálat (különös tekintettel a szív és az idegrendszer vizsgálatára) ajánlott, majd ezt követően kiegészítő vizsgálat (pl szív UH, EKG, vagy gerinc RTG, ha arra van gyanú) javasolt. Egy 8 éves golden keverék NEM öreg, itt valami egyéb ok lehet a háttérben.
Kedves Orsolya! Ezzel kapcsolatban kérem, olvassa el a csatolt cikket, amelyből minden fontosat megtudhat!
Kedves Kata! Sajnos a kutyákra jellemző vadászösztön miatt nem szabad őket a nyuszival egyedül hagyni.
Teljes tehéntejjel táplálható ami szőlőcukorral dúsítva van (hasmenése ne legyen) 3-4 hetes kortól tudjon más takarmányt is próbálni árpa, zab, búzadara széna (kostolóba) legelési lehetőség változatos fűből (nyers lucernát ne kapjon) víz legyen előtte
Kedves Anyegin! A hőguta elkerülése kellő légmozgással (ventillátor, léghuzat stb.) oldható meg a legegyszerűbben! Ha már fenyeget a veszélye, és esetleg tünetek is vannak (testhőmérséklet emelkedés, zihálás, támolygó mozgás, elfekvés, pupillatágulat), akkor a test azonnali kíméletes és fokozatos hűtése, valamint az Apis a Belledonna, ill. a Hypericum adagolása jöhet szóba, az agyi ödéma csökkentésére, a keringés és az idegrendszer támogatására. Üdvözlettel: Dr. Mátray Árpád homeopata állatorvos