2741. Örökbefogadási politika
A cikk a nyulak alapvető örökbefogadási politikáját foglalja össze.
A cikk a nyulak alapvető örökbefogadási politikáját foglalja össze.
Minden állat rendelkezik öröklött ösztönökkel, és a tyúkok sem kivételek ez alól. Az egyik legerősebb ilyen ösztönszerű viselkedés a kotlás.
A pomerániai spiccet a farkas spicc leszármazottjaként tartják számon, amely a történelem korai szakaszában vándorolt észak-Oroszországból és Szibériából Pomerániába.
Ahhoz, hogy megértsd a kutyáknál előforduló agressziót, azt is meg kell értened, mi váltja ki az agresszív viselkedését. A kutyák ösztönszerű táplálék féltésének gyökere a farkasfalkákban előforduló viselkedéshez vezethető vissza.
Ez a cikk a tiffany (Chantilly vagy Longhaired Burmilla) macskafajtával kapcsolatos gyakori kérdéseket és válaszokat foglalja össze.
Üdvözlöm! Innen elég nehéz megállapítani, lehet bakteriális fertőzés, szövet túltengés, lehet valamilyen élősködő is. Szakszerű kezelést csak állatorvos tud adni, aki közelebbről megvizsgálja az elváltozást. Az idő elteltével a papagájok immunrendszere gyengül és így egyszerűbb fertőzések komolyabb megbetegedéseket tudnak okozni. Kísérletezni lehet elsőként egy élősködőkre ható cseppentővel, és akár hámosító, fertőtlenítő, enyhén antibiotikumos kenőccsel, de közvetlen vizsgálattal és talán pontos diagnózissal mindenképpen állatorvos tud szolgálni. Ráczné Csóti Tímea - hobbiállat-tenyésztő A 10 leggyakoribb hullámospapagáj-betegség
A Leishmaniosis a fertőzött anyától a magzatra is átterjedhet bár a fertőzést leggyakrabban a lepkeszúnyogok terjesztik. A vérből egy egyszerű teszttel kimutatható a kórokozó. A megelőzésre létezik vakcina de nálunk nincs forgalomban. Minden esetre első lépésben a kiskutya vérét kell Leishmania teszttel megvizsgáltatni. A védekezésre pillanatnyilag a lepskeszúnyogok ellen is hatékony kullancs-bolhairtó cseppek és nyakörvek vehetők igénybe.
Ha az első oltás megtörténtét oltási könyvvel nem igazolták akkor azt valószínűleg nem is kapta meg.Tehát most kell beadatni. Inkább kapja meg kétszer - nagyobb lesz a védettsége - mint egyszer sem. Védőoltási program kutyáknak Az ajánlott védőoltások is fontosak kutyáink egészségmegőrzéséhez A kutyámat valóban minden évben be kell oltani?
A cukorbetegeknek készült táp úgy van össszeállítva hogy etetése csak minimális mértékben emeli a vércukorszintet. Természetesen ez a legjobb, legegészségesebb táp ebben a betegségben. Szerintem adja csak nyugodtan Cukorbeteg kutyák Mit egyen egy cukorbeteg kutya? Zsírmáj a kutyáknál
Az elengedést nem javaslom, inkább tegye fel a netre biztosan talál gazdát nekik. Akvárium karbantartás: csigák eltávolítása az akváriumból A rejtélyes almacsiga