2881. Kutyafajták: az alaszkai klee kai
Ez a miniatűr alaszkai husky jó társ, de sok gondozást igényel. Ha te is ilyet szeretnél, olvasd el az alábbi cikket, hogy megtudj néhány érdekes dolgot a fajtáról.
Ez a miniatűr alaszkai husky jó társ, de sok gondozást igényel. Ha te is ilyet szeretnél, olvasd el az alábbi cikket, hogy megtudj néhány érdekes dolgot a fajtáról.
Bármire is szeretnéd megtanítani a kutyusodat, mindig használj jutalomfalatokat! Egy másik fontos dolog, hogy érdekes és szórakoztató legyen a tanulás.
A megnyerő, feltűnő és előkelő kutyaruhák létrehozása kreativitást és nagy erőfeszítést igényel. A közismert kutyamárkák nevezetes alkotói, mint például Juicy Couture, Ed Hardy és Christian Audigier, tökéletesen kielégítik a kutyatulajdonosok divatszükségletét.
A spániel egy sokoldalú kiskutya, mely nagyon népszerű házikedvenc, de mivel nagyon jó a munkaerkölcse, kutyakiállításokon is megállja a helyét, remek vadásztárs és terápiás kutyaként is használják.
Most elmondjuk, hogyan ismerheted fel a macskaallergiát, és azt is megtudhatod, mit tehetsz ellene!
Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán tiszta a kép, hogy mi is pontosan a kutyájuk problémája. Gyanítom, hogy a hallójárat beszűküléséről van szó, ami az idült gyulladás következménye lehet. Azt tudnám ajánlani, hogy távolból történő megoldás keresés helyett hozzáértő állatorvosnak kellene a kutyát megmutatni, de nem akkor, amikor legközelebb hazajön külföldről, hanem minél előbb.
Kedves Gazdi! A 8 éves palotapincsi már nem fiatal, érdemes lenne megmutatni állatorvosnak, mert nehéz lenne látatlanban megtippelni, hogy miért nem találja a helyét.
A por ltt nem ér sokat (meg lenyalhatja), nyakörv adható 3 hónaposnak, féreghajtás, alapos bolhairtás után. amennyiben nem vakarózik, begyógyula seb. Üdv
A Cushing-kór gyakori betegség a kutyáknál, és valóban komoly probléma, de ma már közel sem annyira kezelhetetlen, vannak erre jó gyógyszerek, amelyekkel teljesen meggyógyítani nem lehet, de igen sokat javíthat az állapotán. Az sem igazán mindegy, hogy valóban van-e daganat valahol a szervezetében, vagy ez csak egy sejtés? Ezt mindenképpen ki kellene vizsgáltatni és pontosan kéne tudni. Igazából én azt ajánlanám, hogy keressenek egy másik állatorvost, aki esetleg más szemlélettel, több tapasztalattal tud hozzáállni a betegségéhez. A homneopátiás kezelési léehetőségről én nem tudok nyilatkozni, én nem vagyok homeopata állatorvos.
Üdvözlöm, A lényeg az lenne, hogy a takarmányunk kb. 90% a fagyasztott kishalból álljon. Ha ez nem megoldható, jobb ha inkább nem kapnak minden nap... de szárított eleséget ne kapjanak ilyen sokat, mert az nem megfelelő nekik. -Éva