2936. A barnamedve (Ursus arctos)
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
Valószínűleg egy állat sem ragadta meg annyira az emberek szívét, mint a duci, ügyetlen, de szeretetreméltó külsejű lény, amelyet óriás pandának nevezünk.
A fehér tigrisek nem albínó tigrisek és nem is egy különálló veszélyeztetett faj, mégis sokan úgy vélik, hogy kegyetlen dolog őket tenyészteni, mert az eredmény gyakran katasztrofális.
Ha éppen egy használt lószállító utánfutót szeretnél választani, mindenekelőtt gondold magad a ló helyébe és vedd fontolóra a dolgokat! Így a legvalószínűbb, hogy rátalálsz a legjobb megoldásra.
A macskád nem hajlandó használni az almot? A következőkben megtudhatod a 10 leggyakoribb okát annak, amiért ezt teszi, és azt is, hogyan küszöbölheted ki ezt a problémát.
Kedves Caterina! Sokat ne várjanak már vele. Ötletem meg lenne, de azt sem tudni, hogy első vagy hátsó láb, abban biztos vagyok, hogy nem a kullancscsípés az oka. Üdvözlettel: r.
Mindenképp állatorvoshoz kellene fordulni, mert a gyulladás többféle okból is kialakulhatott, speciális ellátást igényelhet. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő www.malyiallatorvos.hu
Az októberi valószínüleg csak egy rövid, csonka ivarzásvolt (split oestrus), a mostani elméletileg a "szabályos". Mindezek ellenére és a biztonság kedvéért végeztessen el fizikális és ultrahangos vizsgálatot!
T. Caterina! Azt gondolom, hogy az udvarolgatás közben valami trauma érhette. Lehet ez leugrás, leesés , de a kerítés alatt is beakadhat a lába. A havanes fajtában nem ritka a térdkalács ficama, és ez gyakran trauma hatására alakul ki. De lehet még keresztezőszalag szakadás, vagy csipőizületi betegség is ( ebben is több minden lehet). Szerintem szükséges a kivizsgálás. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Biztos, hogy az anya cica kora miatt nem lehet problémája, ha eddig egészséges volt. feltétlen vigye vissza az állatorvoshoz, ha rosszabbodott az állapota. Kölyök állat könnyen kiszárad és kiéhezik néhány nap nem evés után is.Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani, mi lehet a baja.Más vírusos betegségek is léteznek a macskanáthán kívül, melyeknek nincsenek olyan jellegzetes tüneteik. Pl. leukózis, macska AIDS, ferőző hashártyagyulladás. Vérvizsgálattal ezek a betegségek gyorsan diagnosztizálhatók.