291. Kedvencünk, a macska (100 lépésben)
A macska alszik, játszik, vadászik, dorombol, fúj és prüszköl, nyávog, tisztálkodik vagy éppen hátraszegi a fülét - de miért? A válaszokat megtalálják a könyvben!
A macska alszik, játszik, vadászik, dorombol, fúj és prüszköl, nyávog, tisztálkodik vagy éppen hátraszegi a fülét - de miért? A válaszokat megtalálják a könyvben!
A cicák szeretik a tejszínt, az édességet, a sütik tetején található krémet, de vajon érzékelik is az édes ízt?
A négylábú tejcsárdának is becézett awassi juhoknak nem hagyunk nyugtot: még a fejőházba is elkísérte őket operatőrünk. Duzzadó tőgyekre felkészülni!
Akinek nem lehet igazi állata vagy csak kipróbálná, milyen a számítógépes kutya-, illetve macskatartás, annak itt az új Catz, Dogz állatnevelő játék.
Milyen az ájulós kecske akkor, amikor eszméleténél van? Kecskecsaládunk mindennapjaiból hoztuk el a best-of perceket!
A teknősöknél a páncél felső szarurétegének "leváltása" teljesen természetes, semmi ok az aggodalomra! Ilyenkor a felső réteg leválik, lepattan, mert egy új páncél nő a helyére, ami a levedlett réteg alatt van.
A vízigényük legnagyobb részét (szinte az egészét) a zöldségek és gyümölcsök elfogyasztásával elégítik ki, így legtöbbször külön vizet már nem is isznak. Ettől függetlenül érdemes egy megfelelő, kis kerámiatálkában friss vizet is kínálni nekik.
Nincs az említett kérdésben egyértelmű és mindenki által elfogadott álláspont. Saját véleményem az, hogy a testnövekedés, a csontozat alakulása szempontjából valóban ajánlatosabb egy ivari ciklust megvárni.
Természetesen lehet, de nem ajánlott! Inkább naponta többször, mint egyszerre sokat!
Az aranyhalak mellé nem szoktak berakni vízinövényeket, mert megeszik, ugyanis mindenevők! Az algákat, különböző algatablettákat nem fogadják el, de a növényeket előszeretettel fogyasztják. A műnövényeket ajánlom figyelmébe.