3031. Tre-T, az ukrán terrier világot hódít - video
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A fehérhasú süni számára a hibernáció, az úgy nevezett téli álom veszélyes. Képes rá, de az életébe kerülhet.
Ezt a könyvet minden akvaristának el kell olvasnia, mert fontos, hogy megismerjük az akvarisztika kalandos és izgalmas történetét, emellett garantáltan értékes információkat kaphassunk mind a magyar nyelven megjelent szakirodalmakból, mind pedig érdekes halfajokról, és a szobaakváriumok történetéről.
Az üzlet azzal segít, hogy összegyűjti az adományaitokat, legyen az bármi, amire a szerencsétlenül járt állatoknak szüksége lehet, pléd, textilia, eledel, gyógyszerek, samponok, pórázok, fekhelyek, stb. továbbá, ha a Vadon díszállat-kereskedésben vásárolsz és adománynak szánod, akkor a termék árából 15-20% kedvezményt adunk.
Máté Bence, a 25 éves Pusztaszeri természetfotós, a naturArt tagja, nyerte meg a természetfotózás Oscar-díját a londoni Veolia Environnement Wildlife Photographer of the Year 2010 pályázaton.
Azt, hogy milyen kórokozó okozhatta a betegséget, csak laboratóriumi vagy boncolásos vizsgálattal lehetne pontosan megmondani. Valószínűleg baktériumos és/vagy gombás betegségről lehet szó. Ilyen betegségeknél a megelőzés a legfontosabb, hiszen a kezelés nehézkes és nem biztos, hogy teljes sikert lehet elérni. A legfontosabb a teljes környezeti higiénia, a rendszeres tisztítás (eleségmaradék ne maradjon!), időnként fertőtlenítés, nagyon jó minőségű eleség adása, hiszen ezzel is bevihetők kórokozók. Az állatsűrűség sem lehet túlzott, és ha új állat érkezik, azt mindenképpen karanténba kell helyezni, kb. 2 hétre. Bármiféle tünet jelntkezésekor azonnal szakemberhez kell fordulni!
Pedig nagy a valószínűsége annak, hogy a halak megfáztak! Ilyenkor az úszóhólyagjuk nem megfelelően működik, az akvárium vizét fel kell fűteni!
Hát erre sajnos nincs garancia és én ezt nem tudom megmondani. Ami biztos, hogy a papagájok magas intelligenciával, fejlett szociális érzékenységgel rendelkező társas lények! Ez azt jelenti, hogy párválasztásnál fontos náluk a szimpátia, a megszokás, mondhatni hasonlóan, mint az embereknél. Szerintem fokozatosan kellene őket összeszoktatni, először csak egymás mellett lévő ketrecben tartani őket, majd közös röptetés a szobában, és közben meg kell figyelni a viselkedésüket.
Sajnos a kérdés megválaszolásához nem áll rendelkezésemre elegendő adat! Fajtól függ az elkülönítés; vannak fajok, amelyeket nem szabad elkülöníteni.
Próbálják meg a Korvimin arthro nevű készítményt, állatpatikákban kapható. Ezenkívül a fül leukoplasttal történő "felragasztása", mintegy merevítő sínbe tétele sokat segíthet.