3031. Tre-T, az ukrán terrier világot hódít - video
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A fehérhasú süni számára a hibernáció, az úgy nevezett téli álom veszélyes. Képes rá, de az életébe kerülhet.
Ezt a könyvet minden akvaristának el kell olvasnia, mert fontos, hogy megismerjük az akvarisztika kalandos és izgalmas történetét, emellett garantáltan értékes információkat kaphassunk mind a magyar nyelven megjelent szakirodalmakból, mind pedig érdekes halfajokról, és a szobaakváriumok történetéről.
Az üzlet azzal segít, hogy összegyűjti az adományaitokat, legyen az bármi, amire a szerencsétlenül járt állatoknak szüksége lehet, pléd, textilia, eledel, gyógyszerek, samponok, pórázok, fekhelyek, stb. továbbá, ha a Vadon díszállat-kereskedésben vásárolsz és adománynak szánod, akkor a termék árából 15-20% kedvezményt adunk.
Máté Bence, a 25 éves Pusztaszeri természetfotós, a naturArt tagja, nyerte meg a természetfotózás Oscar-díját a londoni Veolia Environnement Wildlife Photographer of the Year 2010 pályázaton.
A és B-csoportbeli vitamin kiegészítés javasolt, továbbá nyomelempótlás és omega-telítetlen zsírsavak adása javíthat a kültakaró állapotán. Ezek lehetnek tabletta vagy oldat formájában szájon át adagolandó készítmények vagy bőrből felszívódó spot on oldatok. Az említett szerek állatpatikában általában recept nélkül kaphatók. Üdvözlettel Dr. Zsömböly Miklós
Az elléstől nem lesz semmi baja. Nem szerencsés testvérrel pároztatni, de ha így alakult, akkor a szaporulatnál kell figyelni, nehogy további párok maradjanak együtt. Egy alkalommal nem probléma a beltenyésztés, de több generáción keresztül már nagy az esély hogy betegek születnek.
Ennek a legvalószínűbb oka, hogy túl alacsony a terrárium levegőjének a páratartalma! Igaz, hogy sivatagi fajról van szó, de én a vedléskor, finoman bepermeteztem a terráriumba, állott vízzel, hogy növeljem a páratartalmat! A másik lehetséges ok, hogy nem kap megfelelő vitamin-utánpótlást! Az eleséget minden esetben vitaminozni kell, mert a gyíkok szervezetéből nagyon gyorsan ürülnek! A tanácsom: kicsit és óvatosan bepermetezni és vitamin kiegészítő készítmény rendszeres használata! A Korvimin és Baefar vitamint ajánlom!
A törpehörcsögök nemét viszonylag könnyen megállapíthatjuk (ez az aranyhörcsögre is igaz). Oldalról nézve, a hímek faroktöve lépcsőszerű, a nőstényeké gömbölyded. Az ivar- és végbélnyílás elhelyezkedése pedig tévedhetetlenül árulkodik a példány neméről: a nőstényeken ezek sokkal közelebb vannak, mint a hímeken. Ha már a vásárláskor meghatározott nemű hörcsögöt szeretnénk választani, a tenyésztő vagy kereskedő bizonyára szívesen megmutatja az ivari különbségeket, amely már a 3-4 hetes állatokon jól elkülöníthető.
Javaslom, vásárolják meg egy könyvesboltban Dr. Fodor Kinga "Mit egyen a kutyám" című könyvét, amiben szinte minden táplálással kapcsolatos kérdésre választ kapnak.