3116. Amit tudni érdemes a keleti szürkemókusról
A keleti szürkemókust (Sciurus carolinensis) először a XIX. század végén telepítették be Angliába, ahonnan azután rohamosan elterjedt az egész kontinensen.
A keleti szürkemókust (Sciurus carolinensis) először a XIX. század végén telepítették be Angliába, ahonnan azután rohamosan elterjedt az egész kontinensen.
Van valaki a házamban, aki kutyának álcázza magát. A neve Tuxcitto. Azért állítom azt, hogy nem egy közönséges kutya, mert olyan dolgokat talál ki és visz véghez, amelyek egy gondolkodó lénynek is a dicsőségére válnának. Az alábbi eset tökéletesen alátámasztja a fenti kijelentést. Megtudhatod milyen hasznos egy ilyen kutyus a ház körül, ha a környékeden mókusok is randalíroznak.
Ma már csupán négy folyamidelfinfaj él folyóban, tavakban és a trópusi Déli Félteke tölcsértorkolataiban. A folyamidelfint más néven édesvízi delfinnek nevezik, habár egyik faja sósvízű tölcsértorkolatban él, amely sósvízi folyamdelfinként ismert.
A pápaszemes medve, más nevén az andoki medve Dél-Amerikában honos, az Andok hegység környékén. Területe észak-nyugat Argentinától kezdve, Perun át, egészen Venezueláig és Braziliáig terjed.
Az amazonasi folyami delfin legfőbb fizikai jellemvonása a hosszú, vékony orr, az állkapocs mindkét részén sorakozó 24-34 darab kónikus fog (a delfinek általános jellemvonása), a gömbölyű fej, valamint a nyakcsontok rugalmassága.
Kedves Gazdi! két kutya egy háznál nem mindig jó döntés. Jobb ha ivartalaníttatja a kutyákat, most még tán nem verekszenek annyira durván, de ha igy marad minden, biztosan fognak... Érdemes lenne ezt is elolvasni >>
Állatorvossal meg kell vizsgáltatni, aki a vizsgálat után tudja elmondani a megoldást, ezt látatlanba nem lehet megmondani Lehet ez régi sérülés, vagy újabban szerzett vagy alkati gyengeség is, korból eredő probléma....
Ennél a viaszbőr színnél nem egyértelmű, illetve a fejforma is jobban utal ivarra oldalról,mint szemből fényképezve. Ha a madár fél év körüli fiatal, akkor legvalószínűbb, hogy tojó, amelynek a viaszbőre rövidesen kávébarna színű lesz.
Az adagot nyugodtan fel lehet emelni egy egész kúpra. Ha ekkor sem működik akkor más hányáscsillapítót kell kérni a kollégától. Az utazási betegség homeopátiás kezelése >>
Üdvözlöm, sajnos kevés az információ ahoz, hogy megmondjam mi a probléma. Éppen lehet az állat beteg, vagy rosszak illetve nem tökéletesek a tartási körülmények. Ha kicsit több infoval lát el a tartási hőmérsékletét, az akvaterrárium méretét, berendezését és az állat viselkedését illetően valamint arról is jó lenne tudni, hogy vadonfogott vagy tenyésztett e az állat, vajon fiatal vagy öregebb 3-5 év körüliről van e szó? esetleg keressen meg a munkahelyem e-mail címén és küldök további információkat...