311. Tényleg a húsvéti nyuszi tojta a csokitojást?
A húsvéti tojást tojó nyuszi legendája több feldolgozást is megért: legtöbbször madárból lett nyúllal, főnixmadárral, vagy tavaszistennővel játszatják a főszerepet.
A húsvéti tojást tojó nyuszi legendája több feldolgozást is megért: legtöbbször madárból lett nyúllal, főnixmadárral, vagy tavaszistennővel játszatják a főszerepet.
A Húsvét elmúlik, a nyuszi megmarad. Aki komolyan gondolja, hogy ettől fogva felelős nyuszitartó lesz, az jól teszi, ha utánanéz a nyuszi igényeinek.
Láttál már zongorázó cicát? Ha még nem, most megnézheted a macskazenészt alkotás közben! Közben a folytatás is megjelent...
A váratlan dolgok mindenkit meglepnek, még a pandát is! Nézzük, milyen ha ráhozzák a frászt!
Hogyan vakard meg a hátad, ha nincs a közelben ajtófélfa? A leleményes kutya adhat egy jó ötletet...
Kedves Gazdi! A probléma okát látatlanben nem tudjuk megállapítani, az esetleges kiegészítő vizsgálatok (tapintás, RTG) szükségessége miatt. A problémával forduljon mielőbb állatorvosához, mert a tünetek hátterében súlyos betegségek is lehetnek (bűzmirigy gyulladás,daganat, súlyos bélgyulladás, stb). Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata.
Kedves Kérdező! A leírt és képen mellékelt tünetnek nagyon sok oka lehet. A homeopátia felfogása szerint a külső tünetek kenőcsökkel, oldatokkal stb. történő kezelése, azaz a tünetek elnyomása - az ok, az alapbetegség kezelése nélkül - a betegség súlyosbodásához vezet. Az Ön esetében is azt tudom tanácsolni, hogy forduljon egy homeopata állatorvoshoz, aki a cica és a körülmények alapos vizsgálata után fog javaslatot tenni. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő, Budapest.
Elsősorban azt kellene tisztázni, hogy a tünetnek esetleg szervi oka van: vese, húgyhólayg, vizeletrendszer, cukorbetegség. Amennyiben az eredmény negatív, akkor érdemes pszichikai, viselkedési tünetként kezelni. Ebben az esetben egy helyszíni megfigyelés után tudok használható, felelősségteljes tanácsokat adni.
Állatorvossal legjobb megnézetni, hogy csak átmeneti elváltozásról van-e szó vagy esetleg tartós probléma lehet (pl csípőprobléma).
Kedves Rencsike 87, szükségünk lenne az e-mail címére, ugyanis egy olvasónknak is hullámos papagája van és szeretne önnel konzultálni. Köszönjük a segítségét! Kérem az e-mail címét küldje ide: Cecilia.Petrus@informmedia.ro