3191. Segítsünk az Élettér Állat és Természetvédő Egyesületnek!
Az Élettér Állat és Természetvédő Egyesület 200 kutya és 25-30 cica mindennapi biztonságos ellátásáról gondoskodik.
Az Élettér Állat és Természetvédő Egyesület 200 kutya és 25-30 cica mindennapi biztonságos ellátásáról gondoskodik.
Vajon mi baja van ennek a lónak? Lehet, hogy produkálja magát a kamera előtt? Annyi bizonyos, hogy nagyon furcsa ez a viselkedési forma még a lovak körében is.
Mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy óvatlan pillanatban, a libákat védve ránktámadt a gúnár. De amikor teljesen egyedül van vajon miért teszi ezt velünk? Talán egyszerűen csak ránk akar ijeszteni.
Gyarkan megijedünk, amikor a kakas ránkugrik és megcsíp. Ilyenkor a legjobb, ha védekezünk, ugyanis a kakas csőre nagyon erős, sérüléseket is okozhat.
Ekkora krokodilt nem lát az ember minden nap! Az indonéziában készült felvétel kétségtelenül igazi!
Mindenképpen mutassa meg állatorvosnak. Általában húgyhólyagproblémák okozzák ezeket a tüneteket...
Szerintem legjobb tudása alapján mindent megtesz/megtett a cicusért. Próbálja meg nedves kendővel törölgetni a fenekét, azzal általában beindul a bélsárürítés...
Lehetséges, hogy a tojást lerakó tojó kevés kalciumkészítményt vett magához és így akarja pótolni. A megkezdett tolltépés könnyen alakul nehezen visszafordítható rossz szokássá, így sokszor csak az a megoldás, hogy a párt el kell különíteni. Ha fiókáik lesznek, a tollszedő madár általában azokat is megtépi. Első körben ásványianyag kiegészítéssel próbálja a problémát kezelni, mely lehet valamilyen mészköves zúzalék, de ivóvízben oldódó készítmény, mint pl. a Calcium Columba, is.
Kedves Törökné! A Phosphor CH15 megegyezik a Phosphorus 15CH-val. Ezt adhatja a kutyának napi 2x egy héten át, - a homeopátiás szerekre vonatkozó adagolás szerint!! Ha további kérdései lennének a kezeléssel kapcsolatban, kérem, hívjon: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
A kutyáját legelőször is meg kellene vizsgáltatni szemész állatorvossal. Itt talál ilyet: www.kutyaszemeszet.hu, és ugyanitt olvashat részletesen erről a szemészeti problémáról is. Ha majd lesz diagnózis, akkor lehet arról beszélni, hogy mi a megoldás a problémára. Addig nem érdemes előre kombinálni.