3211. Szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis) etetése videón
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Összegyűjtöttük a legédesebb macskás videókat. Dőljenek hátra a karosszékben és élvezzék. Boldog Karácsonyt!
Ez a kis ijesztő kinézetű bébi bagoly nem táncol, hanem éppen érdeklődik az operatőr iránt. Hát nem aranyos?
December 24.-én Bikalon született meg Hópihe, az albínó kiscsacsi. Ami nagyon meglepő az az, hogy az anyja is fehér! Az esély arra, hogy egy albínó szamárnak albínó csacsija születik egy az ezerhez.
Nem is gondolnánk, milyen játékos állat a teknős! Amikor aktív, egyszerűen nem lehet leállítani. Lássuk, mit művel ezzel a két szegény cicával...
A leírt tünetek nem csak mérgezésre, hanem például fertőző betegségre is utalhatnak. Javaslom, hogy mielőbb forduljon állatorvoshoz, amíg nem késő.
A leírtak alapján nagyon valószínű, hogy a "fülatkásság" kiújult és ezért vakarja véresre a nyakát! Ebben az esetben a fülek tele vannak barnás száraz vagy kenőcsös váladékkal és a fülekhez érve fokozódik a viszketegség is. Mindenképp célszerű kitisztíttatni a cica fülét, érdemes hetente megismételni ezt és emellett fülcseppet (Oticat!) is kell használni (3-4 hétig minimum). Előfordult, hogy az Ön által említett csepp nem hozott teljes gyógyulást, ezért azt célszerű a fülcseppel kombináltan használni.
A leírása alapján én úgy ítélem meg, hogy ha nem is egy seborrhoeás bőrgyulladás, bizony egyfajta bőrgyulladása van a kiskutyájának, amilvel az állatorvosát mihamarabb fel kell keresni. Ugyanis a legtöbb bőrprobléma hátterében valamilyen fertőző tényező van, igy könnyen elhatalmasodhat a jelenség egész testszerte. Sok sikert a gyógyuláshoz!
A vetélésnek számtalan oka lehet, hogy melyik okozhatta, nagyon nehéz eldönteni. Ilyen okok a következők: tartási problémák (stressz!, zsúfoltság, higiéniai problémák), takarmány eredetű okok (gombamérgek, egyéb mérgezések, hiánybetegségek), fertőző eredetű vetélés (baktériumok, vírusok, gombák), magzati eredetű okok (túl sok vagy túl kevés magzat, rendellenes fejlődésű magzatok), esetleg más, az anyával veleszületett rendellenesség (ritka).
Lehet, hogy a heréi.