3211. Szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis) etetése videón
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Összegyűjtöttük a legédesebb macskás videókat. Dőljenek hátra a karosszékben és élvezzék. Boldog Karácsonyt!
Ez a kis ijesztő kinézetű bébi bagoly nem táncol, hanem éppen érdeklődik az operatőr iránt. Hát nem aranyos?
December 24.-én Bikalon született meg Hópihe, az albínó kiscsacsi. Ami nagyon meglepő az az, hogy az anyja is fehér! Az esély arra, hogy egy albínó szamárnak albínó csacsija születik egy az ezerhez.
Nem is gondolnánk, milyen játékos állat a teknős! Amikor aktív, egyszerűen nem lehet leállítani. Lássuk, mit művel ezzel a két szegény cicával...
Kedves Gazdi! A leírása alapján nagyon nehéz eldönteni, hogy a kutyusán látható tünetek hátterében milyen ok állhat. Önmagában a remegés és a nyüszögés fájdalomtünet is lehet kutyán. A két alkalommal rohamszerűen, spontán induló jelenségek jelezhetnek valóban epilepsziás rohamot, úgynevezett emocionális roham formájában. Mindenképpen azt javasolnám, hogy vizsgáltassa ki a kutyusát az állatorvosánál. Egy vér- és belgyógyászati vizsgálattal kéne indítani, hátha sikerül megtalálni a fájdalom okát. Ha a levelében leírt tüneteken kívül egyéb szokatlan jelenségeket is tapasztal, esetleg negatív vizsgálati eredmények mellett, egyéb információk érdekében keressen fel az epilepszia diagnózisának megerősítése vagy diagnózisa érdekében. Üdvözlettel: Dr. Kiss Gabriella
Több kutya együttes tartásáról szóló írásom letöltheti a honlapomról: http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf 1 vagy 2 kutya ivartalanításával további nagy lépéseket tehetnek az esetleges konkurencia és dominanciaharcok elkerülése vagy enyhítése érdekében.
Kedves Gazdi! Reméljük nem, de 24 óráig figyelni szükséges! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Óvatosan le kell fűrészelni a zavaró részt. Ha nem biztos a dolgában, akkor azért érdemes állatorvossal végeztetni a beavatkozást!
Nem tudom milyen kezelésekkel próbálkoztak eddig. Esetleg miliáris dermatitise lehet a leírtak alapján, de érdemes lenne bőrkaparék vizsgálatot kérni, ha még nem volt, mielőtt kezelést kapna erre a bőrbetegségre.