3211. Szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis) etetése videón
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Összegyűjtöttük a legédesebb macskás videókat. Dőljenek hátra a karosszékben és élvezzék. Boldog Karácsonyt!
Ez a kis ijesztő kinézetű bébi bagoly nem táncol, hanem éppen érdeklődik az operatőr iránt. Hát nem aranyos?
December 24.-én Bikalon született meg Hópihe, az albínó kiscsacsi. Ami nagyon meglepő az az, hogy az anyja is fehér! Az esély arra, hogy egy albínó szamárnak albínó csacsija születik egy az ezerhez.
Nem is gondolnánk, milyen játékos állat a teknős! Amikor aktív, egyszerűen nem lehet leállítani. Lássuk, mit művel ezzel a két szegény cicával...
A kép sajnos nem érkezett meg így annak alapján nem tudom eldönteni hogy milyen féreg lehet. Általánosságban egy megfelelően elvégzett laboratóriumi parazita vizsgálat kimutatja hogy vannak-e férgek vagy nincsenek.Ha vannak akkor szükséges a féreghajtás,különben nem.Figyelembe kell venni azt is hogy a szabadban a kikerült bélsárra más ízeltlábúak - pl legyek - is lerakhatják petéiket ami azt a látszatot keltheti hogy azok a kutyából ürültek.
Ivartalanittatni sosem késő, elképzelhető sajnos, hogy marad a rossz szokás, de jó esettel az is elmúlik, és nem lesz ilyen szagos!!! Kandúrpara: az ivartalanítás >> Kandúr macska ivartalanítása - videón >>
Szinte bármilyen faág megfelel. A nagyon gyantás(pl. fenyő), vagy nagyon csersavas (pl. dió) ágakat érdemes kerülni. Túl nagy röpde nem létezik, a méretnek a lehetőségek szabnak határt. Ha a későbbiekben több madár is a röpdébe kerül, így ezt érdemes a tervezéskor figyelembe venni. Egy-két pár hullámosnak elég egy 100x50cm alapterületű 60-70cm magas kisvolier. A röpde legyen védett északról, illetve az uralkodó szélirány felől, a madarak ne legyenek kitéve tűző napsütésnek, eső elöl, ha akarnak el tudjanak húzódni. Ha egész évben a szabadban marad, legyen megoldható a fagymentesítése, de legalábbis ne legyenek tartós fagynak kitéve, ivóvíz mindennap álljon rendelkezésükre.
A leírás alapján valószínűleg a prosztatából ürül a vér. Az antibiotikum+C-vitamin kezelés a prosztata gyulladása esetén hatásos, egyébként átmenetileg tesztoszteron termelést gátló hormontabetták 1 heti adásával fél évre megszüntethető a vérzés. Végleges megoldást az ivartalanítás jelenthet.
A vérzés oka meg van (a prosztatában), de a kérdéseire sajnos nem lehet érdemben válaszokat adni. Mindenképpen maradjon szoros kapcsolatban az állatorvosokkal, akik eddig kezelték, és bízzon bennük.