3211. Szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis) etetése videón
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Nézzük meg, hogyan kapja el áldozatát a hatalmas ízeltlábú, a szongáriai cselőpók (Lycosa singoriensis).
Összegyűjtöttük a legédesebb macskás videókat. Dőljenek hátra a karosszékben és élvezzék. Boldog Karácsonyt!
Ez a kis ijesztő kinézetű bébi bagoly nem táncol, hanem éppen érdeklődik az operatőr iránt. Hát nem aranyos?
December 24.-én Bikalon született meg Hópihe, az albínó kiscsacsi. Ami nagyon meglepő az az, hogy az anyja is fehér! Az esély arra, hogy egy albínó szamárnak albínó csacsija születik egy az ezerhez.
Nem is gondolnánk, milyen játékos állat a teknős! Amikor aktív, egyszerűen nem lehet leállítani. Lássuk, mit művel ezzel a két szegény cicával...
Vizet a legjobb mellé adni. De beáztatott száraztáp még jobb lenne, mint a konzerv. De csak miután elvitték állatorvoshoz, hogy kikezeljék a bélgyulladását, ami miatt hasmenése van.
Amikor már tudnak önállóan táplálkozni a kiscicák, akkor meg lehet műteni a mamát. Ez kb. 4-5-6 hetes kort jelent.
A következő megoldást javasolnám: csökkentse az eleség mennyiségét és kényszerítse rá a madarakat, hogy a számukra kevésbé kedvelt magokból is fogyasszanak. Délután vegye el tőlük az eleséget, és csak a következő nap reggelén kapjanak frisset.
A cicának a felsoroltak közül talán az 1. verzió lenne a legjobb. Hiszen ők többnyire a helyhez kötődnek, bár az ember is hiányozhat nekik. Macskát nyaralni vinni nem könnyű feladat, mire megszokja az új helyét, már indul haza a család! És panzióba én csak alapos utánajárás után adnám az állatomat. A szállodákkal kapcsolatban nem tudok pontos adatot, mindig meg kell kérdezni!
Természetesen igen! Még akkor is, ha ez nem mindig látszik rajtuk!