3271. Ilyen a tökéletes teknős akvárium
A pézsmateknősök szeretnek úszni, ezért nagy tartályra van szükségük. Az akvárium az a hely, ahol a teknősöd több, mint 20 évig fog élni, így tekintsd azt egy befektetésnek.
A pézsmateknősök szeretnek úszni, ezért nagy tartályra van szükségük. Az akvárium az a hely, ahol a teknősöd több, mint 20 évig fog élni, így tekintsd azt egy befektetésnek.
Mindenki hallott már a vörös fülű ékszerteknősről és a dobozteknősről. Sokan hallottak már a tarajosteknősről, az aligátorteknősről, az ékszerteknősről, a lágyhéjú teknősről, a díszes ékszerteknősről, a díszes földiteknősről vagy egyéb teknősökről.
A felvétel Costa Rica-ban, a világon teljesen egyedülálló lajhárotthonban készült. Nézzétek, milyen különleges állat a lajhár!
Azok számára akiknek elegük van abból, hogy nem találnak megoldást a kutyájuk rosszalkodására, vagy képtelenek leszoktatni bizonyos dolgokról, legyen az a pórázhúzás, vagy a papucsrágás, esetleg a folyamatos nyüszítés, - mos itt egy nagyszerű alkalom.
A meteorológiai előrejelzések szerint ismét számottevő havazásra számíthatunk itthon, így felértékelődik a madáretetés jelentősége. A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) szeretne eloszlatni néhány tévhitet a verebekkel kapcsolatban, amelyekre sokan agresszív, túlszaporodott fajként tekintenek.
A legjobb tejpótló tápszer a Royal Canin tejpor. 4 óránként kell szoptatni, cumiból és az adagolás rajta van a dobozon. Fontos a nedves vattával való törölgetése a kicsik hasának evés után, hogy ürítsenek. Bár lehet, hogy ezt az anya is elvégzi. Korai a másfél éves kutyának a második alom!! Tessék pihentetni az anyát! Ez is lehet az oka a tejhiánynak!
A falatoztatás a legjobb út egy állat végzetes elhízlalása felé. Az állatok mindig csak attól tudnak elhízni, amit megesznek. Szerintem az Apukával kellene megbeszélni a dolgot! Más módja nincs a cica fogyasztásának és ezzel élete meghosszabbításának.
Szerintem abban lehet bízni, hogy megoldják egymás között és összebarátkoznak. Jó lenne folyamatosan figyelni, hogy alakul a kapcsolatuk és ha durvulna a játék, akkor közbe kell avatkozni.
Szerintem szoktatás és jellem kérdése. Kiskoruktól érdemes kézhez szoktatni őket. Nem valószínű, hogy a párban tartás lenne az ok. És finoman, gyengéden kell hozzájuk nyúlni, ha menni akarnak, hát menjenek. Az erőszakot a hörik sem tűrik! :)
Nem biztos, hogy van mit orvosolni. Vannak csöpögős típusú kutyák, náluk ez normális. Azonban néha betegség is okozhat túlzott nyálcsöpögést, ezért állatorvosnak meg kellene mutatni a "lábasjószágot"!