3271. Ilyen a tökéletes teknős akvárium
A pézsmateknősök szeretnek úszni, ezért nagy tartályra van szükségük. Az akvárium az a hely, ahol a teknősöd több, mint 20 évig fog élni, így tekintsd azt egy befektetésnek.
A pézsmateknősök szeretnek úszni, ezért nagy tartályra van szükségük. Az akvárium az a hely, ahol a teknősöd több, mint 20 évig fog élni, így tekintsd azt egy befektetésnek.
Mindenki hallott már a vörös fülű ékszerteknősről és a dobozteknősről. Sokan hallottak már a tarajosteknősről, az aligátorteknősről, az ékszerteknősről, a lágyhéjú teknősről, a díszes ékszerteknősről, a díszes földiteknősről vagy egyéb teknősökről.
A felvétel Costa Rica-ban, a világon teljesen egyedülálló lajhárotthonban készült. Nézzétek, milyen különleges állat a lajhár!
Azok számára akiknek elegük van abból, hogy nem találnak megoldást a kutyájuk rosszalkodására, vagy képtelenek leszoktatni bizonyos dolgokról, legyen az a pórázhúzás, vagy a papucsrágás, esetleg a folyamatos nyüszítés, - mos itt egy nagyszerű alkalom.
A meteorológiai előrejelzések szerint ismét számottevő havazásra számíthatunk itthon, így felértékelődik a madáretetés jelentősége. A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) szeretne eloszlatni néhány tévhitet a verebekkel kapcsolatban, amelyekre sokan agresszív, túlszaporodott fajként tekintenek.
A vizsgálatokból az derül ki, hogy a kedvence jó kezekben van, de valóban nehéz diagnosztizálni az esetet. A párologtatót mindenképpen ki lehet próbálni, nem árthat. Amire még gondolnék, hogy az esetleges stressz kiválthatott nála fokozott gyomorsav termelődést, vagy gyomorfekélyt , ez jellemző hajnalban mikor üres a gyomor és a remegés a fájdalomra utal. Érdemes lenne ez irányban kezelni talán.
Ez azért lehet mert: · ebben a korban a kutyáknak 2-4 óránként üríteniük kell · nincs szobatisztaságra vagy pelenkára szoktatva · elképzelhető, hogy vizeletrendszeri betegsége van · a kutya cukorbeteg
Nagyon szép a kutya, valóban nagyon aranyos! A "színhiba" úgy gondolom, öröklődhet.
Mindenekelőtt nem ártana egy alapos állatorvosi vizsgálat (vizeletvizsgálattal) annak kiderítésére, hogy betegségről, vagy viselkedési problémáról van-e szó.
Ha vérvizsgálat még nem készült, akkor javasolnám azt is, mert az funkcionális képet ad a kutyus szerveinek működéséről. Azzal talán előbbre jutunk. Addig is immunstimuláló készítményeket javasolnék (Béres csepp, VetriDMG).