3296. A Fővárosi Állat- és Növénykertben előjöttek a medvék
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
Ha Valentin nap, akkor Kisállat és Növénybörze a Petőfi Csarnokban! Már a tizenhetedik alkalommal! Ismét érkeznek a kutyák, macskák és a többi népszerű kisállat: nyulak, tengerimalacok, pókok, rágcsálók, madarak, siklók és ki tudja még mi minden!
A videón látható üveget nyaldosó róka szeretne bejutni a házba.
.A felvételen látható bárány ugyanolyan játékos, akár egy kiskutya. Páros lábbal ugrál, mint aki megkerdült. Vagy lehet, hogy csak bohóckodik?
Drasztikusan megnőtt az illegális madárbefogások száma Cipruson 2010-ben – derül ki a szigetország BirdLife szervezetének adataiból. A tavaly augusztus 31. és november 8. között végzett felmérés rámutatott, hogy a madárfogó hálók engedély nélküli használata 75 százalékkal, a lépvessző alkalmazása pedig 89 százalékkal emelkedett 2009 hasonló időszakához képest.
A kutya tünetei az ivarérettséggel függnek össze, kezdeti domináns viselkedés jelei. A teendők: - ivartalanítás - ember/kutya közös falkán belüli rangsor megváltoztatása - elkényeztetés és ´elemberesítés megszüntetése - következetesebb nevelés - engedelmességi gyakorlatok
Kedves Gazdi ! A leírása alapján, tipikus , a Labrador Retriverekre sokszor jellemző rohamtipus zajlott. Mivel az epilepszia betegség , adott esetben örökletes agyi fejlődési rendellenesség talaján alakul ki, azonnali kivizsglást és antiepileptikum beálllítást javaslok. Sajnálatosan rohamok még várhatók, ezért epileptológus szakember felkeresését ajánlom, aki nem csak a gyógyszert fogja felírni, hanem abban is segítséget fog nyújtani, hogy roham esetén mi az azonnali teendő. Dr Kiss Gabriella
Kedves Ildikó! Feltétlen vigye állatorvoshoz kedvencét! Ez lehet egy mandulagyulladás vagy akár valamilyen idegentest, csont a torokban.
Valóban nem túl jók a képek, de talán el kellene vinni kollégához, hogy szakember lása a teljes valóságot és úgy tán biztosabb diagnózishoz lehet jutni. Üdv
Kedves Tímea! A leveléből úgy tűnik, orvosi javaslat nélkül kap a kutyája valamilyen savlekötőt. Kérem mindenképpen keresse fel állatorvosát, és konzultáljon vele a lehetséges megoldásokról.