3296. A Fővárosi Állat- és Növénykertben előjöttek a medvék
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
Ha Valentin nap, akkor Kisállat és Növénybörze a Petőfi Csarnokban! Már a tizenhetedik alkalommal! Ismét érkeznek a kutyák, macskák és a többi népszerű kisállat: nyulak, tengerimalacok, pókok, rágcsálók, madarak, siklók és ki tudja még mi minden!
A videón látható üveget nyaldosó róka szeretne bejutni a házba.
.A felvételen látható bárány ugyanolyan játékos, akár egy kiskutya. Páros lábbal ugrál, mint aki megkerdült. Vagy lehet, hogy csak bohóckodik?
Drasztikusan megnőtt az illegális madárbefogások száma Cipruson 2010-ben – derül ki a szigetország BirdLife szervezetének adataiból. A tavaly augusztus 31. és november 8. között végzett felmérés rámutatott, hogy a madárfogó hálók engedély nélküli használata 75 százalékkal, a lépvessző alkalmazása pedig 89 százalékkal emelkedett 2009 hasonló időszakához képest.
Kedves Tünde! Nem valószínű, hogy a tüzelés miatt van bélhurutja. Ki kellene vizsgáltatni és meggyógyítani. Számtalan oka lehet, amit csak székletvizsgálattal és részletes klinikai vizsgálattal lehet kideríteni és gyorsan meggyógyítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Szandra! Mindenképp vigyék vissza a cicust a kezelő Kollégához
Kedves Sanyi, ajánljuk szíves figyelmedbe a következő cikkeinket:
Kedves Péter, ajánljuk figyelmedbe a következő cikket:
Üdvözlöm! A szakállas agámákra nem jellemző, hogy harapnának, nagyon szelíd állatok. Nyugodtan kézbe lehet venni őket, nagyon megszokják az emberek társaságát!