3296. A Fővárosi Állat- és Növénykertben előjöttek a medvék
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
A Fővárosi Állatkertben előjöttek barlangjukból a barnamedvék. Mivel nem látták meg az árnyékukat, a népi időjóslás szerint hamarosan véget érhet a tél.
Ha Valentin nap, akkor Kisállat és Növénybörze a Petőfi Csarnokban! Már a tizenhetedik alkalommal! Ismét érkeznek a kutyák, macskák és a többi népszerű kisállat: nyulak, tengerimalacok, pókok, rágcsálók, madarak, siklók és ki tudja még mi minden!
A videón látható üveget nyaldosó róka szeretne bejutni a házba.
.A felvételen látható bárány ugyanolyan játékos, akár egy kiskutya. Páros lábbal ugrál, mint aki megkerdült. Vagy lehet, hogy csak bohóckodik?
Drasztikusan megnőtt az illegális madárbefogások száma Cipruson 2010-ben – derül ki a szigetország BirdLife szervezetének adataiból. A tavaly augusztus 31. és november 8. között végzett felmérés rámutatott, hogy a madárfogó hálók engedély nélküli használata 75 százalékkal, a lépvessző alkalmazása pedig 89 százalékkal emelkedett 2009 hasonló időszakához képest.
Az idegen autó ingerhatását nem tudja a kutya valamilyen oknál fogva földolgozni. Ezt un. deszenzibilizáló tréninggel lehet megoldani. A részletes leírásra itt terjedelmi okoknál fogva nincs lehetőség. Tapasztalatom szerint hasonló esetekben 3-4 tréninglakalommal tudunk elfogadható eredményt elérni.
Nem valószínű. Napközben másképp viselkedne. Elbújna, vagy csak visszahúzódna egy sarokba, keveset mozogna, kedvetlen, étvágytalan lenne.
ÁLLATORVOShoz kellene vinnni! Üdv
Igen. De nem rendszeresen(nem minden nap) és csak keveset(kb.1/4-1/2 gerezd), mert hízlal. Bár a nimfák jelentős hányada nem szereti a csonthéjasokat, a szelíd madarak sokmindent megkívánnak, amit a gazdijuk eléjük tesz.
Kedves Ricco! Aggodalomra szerintem semmi ok, mert a kis teknősök nagyon félénkek, azonkívül tetőzi, hogy új helyen van! Mindent hagyjon így, biztosan ki fog mászni, ha nem látja senki őt!