3321. Ártalmatlan francia kígyók
Ha a kígyónak a pupillája kerek akkor biztosan nem mérges kígyó, de ez nem jelenti azt, hogy nem marhat meg!
Ha a kígyónak a pupillája kerek akkor biztosan nem mérges kígyó, de ez nem jelenti azt, hogy nem marhat meg!
Mi a huszadik század legnagyobb felfedezése a korall zátonyokról? Miközben a válasz számos vita tárgya volt, Svein Fossa és Alf Jacob Nilsen „A modern korallzátony akvárium" című könyv szerzői úgy gondolják, hogy a legnagyobb felfedezés a zooxanthellae és a korall közötti szimbiózis. Ennek a szimbiózisnak a megértése, még ha alap szinten is, nagyon fontos lépés az olyan akvaristáknak, akik korallokat tartanak.
Nincs kedved kutyát vagy macskát tartani? Miért nem próbálsz ki egyet az alább felsorolt állatok közül ...
India nemzeti jelképei gazdag kulturális örökségét és hagyományait szimbolizálja.A nemzeti jelképek az ország identitását és gazdag kulturális örökségét jelkézezik. Az elnyugatiasodott világban, ezek tartják életben az ősrégi hagyományokat és hiedelmeket.
Bár sokan közülünk összetévesztjük az aligátorokat a krokodilokkal, ők mégis különböző rendszertani besorolásba tartoznak.
Erre a kérdésére csak boncolás után lehetett volna korrekt választ adni. Dr. Puskás Gábor
A nőstény (biztosan az?) még nem ivarérett tehát értelemszerűen ne engedje össze őket. A féléves kor reális lehet. Még kb fél év mire mire egy normál színű állat felveszi a pöttyös szinét. Ha esetleg egyneműek lennének kis helyen lehetnek viták de ha van elég búvóhely szerintem nem lesz gond. Nálam hatan is elvoltak.
Vérvizsgálat, bőrkaparék vizsgálat és egyéb vizsgálatok után lehet választ kapni. Dr. Puskás Gábor
Nem lehet tudni, hogy mi okozza. Sürgősen el kell vinni vizsgálatra.
Kedves Adrien! Demodex atka ellen az Apis CH30-as szer a megfelelő, - ahogy azt Ön is olvasta -, melyet kétnapos időközzel kétszer kell beadni félévenként megelőzés céljából. Ha már felütötte fejét e parazitózis, akkor mindenféleképpen az Apis mellett megfelelő egyedileg kiválasztott szer is szükséges a teljes gyógyuláshoz. Bolhák ellen a Ledum CH200-at ajánlom havi egyszeri adagolásban. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea