3341. Állateledelfutár webáruház
2010 októbere óta a szentlőrinci Agro-Porta Kft üzemelteti az Állateledelfutár webáruházat. Ezen a néven már korábban is működött webáruház, előző tulajdonosától vásároltuk meg és fejlesztettük tovább.
2010 októbere óta a szentlőrinci Agro-Porta Kft üzemelteti az Állateledelfutár webáruházat. Ezen a néven már korábban is működött webáruház, előző tulajdonosától vásároltuk meg és fejlesztettük tovább.
Dr. Kopócsi Andrea vagyok. Az állatok gyógyításában fontos számomra, hogy kíméletes módon segítsem a pácienseket egészségük helyreállításában. (Szelíd gyógymódok az állatorvoslásban, homeopátia.)
Saját adatlapot hozott létre kutyájának a Facebookon a közösségi portál alapítója, Mark Zuckerberg.
Egy eladásra kínált lóról készült jó minőségű fénykép gyakran a legelső szempont a vásárló szemszögéből, aki hirdetések útján szeretne lovat vásárolni.
A márna a Barbus fajhoz tartozik, és a pontyfélék (Cyprinidae) családjának tagja. Az egész világon megtalálható ez a halfaj, Dél-Amerikát kivéve. A márna hosszúkás, henger alakú hal, szája sarkaiban kis bajusz található.
Válaszom az, hogy természetesen nem egészséges. A beltenyésztettség fokának emelkedésével halmozottan jöhetnek elő különböző genetikai hátterű betegségek.
Arra figyeljenek, hogy a végbélelőeséssel műtött kutyának csontot nem szabad tenni az étrendjébe.
Valóban előfordul a testvér vagy az apa-leány párosítás a tenyésztésben bizonyos kedvező genetikai tulajdonságok elmélyítése miatt. Azonban minden ilyen esetben nő a valószínűsége a genetikai betegségek megjelenésének, vagy egyszerűen a fogamzóképesség csökken drasztikusan. Szóval én nem javaslom a beltenyésztést.
Ilyen probléma több okból is előfordulhat: pl. a talp sérülése vagy fekélyes gyulladása (nem megfelelő ülőrúd használata esetén); a lábcsontok sérülése, esetleges törése; a láb beidegzésének zavarai (ezt okozhatja traumás behatás vagy hasűri daganat is, de ez utóbbi fiatal állaton kevéssé valószínű)! A pontos válaszhoz természetesen látni kellene az állatot, ezért azt tanácsolom, hogy mutassa meg állatorvosnak, annál is inkább, mert ha hosszú ideig fennáll a probléma, az visszafordíthatatlan elváltozásokhoz vezethet.
A törpenyulak esetében a folyamatot ivarzásnak nevezzük. Általában 14-15 naponként következik be, de ettől lényegesen eltérő szakaszokban és szabálytalanul is jelentkezhet.