3396. Rocky átéléssel énekel a gazdinak - videó
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
A kisebb cica a capoeira nevű harcművészeti játékot űzi nagyobb ellenfelével szemben. Vajon honnan sajátította el ez a cica a capoeira stílusjegyeit? Remekül ötvözi az akrobatikus elemeket és a break-táncot.
A hét éves kislány ledermedt a félelemtől, amikor felnyitotta a WC-fedelet és egy hatalmas boát pillantott meg a WC-csészében.
A fölös hallóeszközökkel rendelkező kóbor macskát az egyik mezőgazdasági egyetem docense találta az utcán. Kezdetben csupán tudományos érdeklődésből karolta fel, de később az egész család megszerette - írja a kárpátaljai Mukachevo.net hírújság.
Nagyhalász - Új párra talált Nagyhalász internetes sztárgólyája. Az új asszonynak azonban még nincs neve, ezért stílusosan a világhálón hirdették meg a névadó játékot. A madárbarátok április 3-ig tehetnek javaslatokat, és a tíz legjobb ötletből szavazással választják majd ki a Halász nevű gólyafiú új feleségének nevét.
Kedves Jeszenszki Gabriella ! A kórtörténet alapján, sajnos azt kell mondanom, hogy nem lett volna szabad fedeztetni a papával. Sajnos az epilepszia öröklődő betegség , pontosabban az agyi betegség , öröklődik, amely a rohamokat generálja különböző rohamfrekvenciával és rohamtünetekkel.. Az öröklött epilepsziák esetén a az első rohamok általában 1-5 éves kor között jelentkeznek kutyán. Prognosztikai szempontól nagyon kedvezőtlen, hogy a kis kutya már 6 hónaposan túl volt az első rohamon. Az epilepszia betegség prognózisát, nemcsak az életkori kezdet, hanem elsősorban a rohamtünetek határozzák meg.. Ezzel kapcsolatban nem kaptam információt, tehát ezt jelenleg nem tudom véleményezni. Az biztos , hogy azonnal be kell állítani a kis kutyát a rohamtípusának megfelelő antiepileptikus terápiára. Nem szabad a következő rohamot megvárni, mert biztosan fog jönni, csak egyenlőre nem tudni, hogy mikor. Üdvözlettel dr.Kiss Gabriella kissgabriella@vipmail.hu
Nem minden vemhesség egyforma. Előfordulhat- főleg, ha más bakkal lett pároztatva, mint eddig- hogy az utódok életképtelenek. Ilyenkor az anya nem fogja őket nevelni. Az anya kora is befolyásolhatja a nevelést és az, hogy milyen gyakran vemhesül. A másik ok , hogy lehet nincs az anyának teje. Ha a Picik sírnak, ráncosak, akkor az állatorvos egy oxitocin injekcióval el tudja indítani a tejtermelést, ha az anyának csak a kellő "inger" kell a termeléshez. A környezet változás és néhány fertőzés is okozhatja azt, hogy a piciket nem neveli. Sajnos ezek olyan dolgok, amit nem tudsz kiküszöbölni, mert lehet te nem is tudsz róla, hogy mit viszel haza és honnan nekik.:( Legközelebb, próbálkozz más bakkal, ha pedig nem lesz teje az anyának és így sem neveli a Piciket akkor próbálkozz a mesterséges táplálással. És pihentessed egy kicsit az anyát. Remélem minden rendben lesz...
Vizsgáltassa meg a kutyát állatorvosával! Amennyiben semmi szervi problémára nem derül fény, kérje kutyakiképzéssel foglalkozó szakember , vagy viselkedészavarokkal foglalkozó állatorvos segítségét, mert valamilyen viselkedési problémáról lehet szó.
Konkrét fizikális vizsgálat nélkül nehéz ilyen sántaság esetekben tanácsot adni, ezért arra tudom bíztatni, hogy amennyiben nem bízik meg jelenlegi állatorvosa tanácsaiban, keressen fel egy másik kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok Részletes kivizsgálás szükséges a bonyolultabb esetek megoldására, hogy később ne forduljanak elő szövődmények. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő www.malyiallatorvos.hu
Azt javaslom, hogy a legközelebbi sétát az állatorvosi rendelő irányába tegyék, és a tüneteket mutassák meg az állatorvosuknak. A rejtélyes "vérzés" okának kiderítésére ez a legjobb és leggyorsabb módszer.