3396. Rocky átéléssel énekel a gazdinak - videó
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
A kisebb cica a capoeira nevű harcművészeti játékot űzi nagyobb ellenfelével szemben. Vajon honnan sajátította el ez a cica a capoeira stílusjegyeit? Remekül ötvözi az akrobatikus elemeket és a break-táncot.
A hét éves kislány ledermedt a félelemtől, amikor felnyitotta a WC-fedelet és egy hatalmas boát pillantott meg a WC-csészében.
A fölös hallóeszközökkel rendelkező kóbor macskát az egyik mezőgazdasági egyetem docense találta az utcán. Kezdetben csupán tudományos érdeklődésből karolta fel, de később az egész család megszerette - írja a kárpátaljai Mukachevo.net hírújság.
Nagyhalász - Új párra talált Nagyhalász internetes sztárgólyája. Az új asszonynak azonban még nincs neve, ezért stílusosan a világhálón hirdették meg a névadó játékot. A madárbarátok április 3-ig tehetnek javaslatokat, és a tíz legjobb ötletből szavazással választják majd ki a Halász nevű gólyafiú új feleségének nevét.
Válaszom az, hogy természetesen nem egészséges. A beltenyésztettség fokának emelkedésével halmozottan jöhetnek elő különböző genetikai hátterű betegségek.
Arra figyeljenek, hogy a végbélelőeséssel műtött kutyának csontot nem szabad tenni az étrendjébe.
Valóban előfordul a testvér vagy az apa-leány párosítás a tenyésztésben bizonyos kedvező genetikai tulajdonságok elmélyítése miatt. Azonban minden ilyen esetben nő a valószínűsége a genetikai betegségek megjelenésének, vagy egyszerűen a fogamzóképesség csökken drasztikusan. Szóval én nem javaslom a beltenyésztést.
Ilyen probléma több okból is előfordulhat: pl. a talp sérülése vagy fekélyes gyulladása (nem megfelelő ülőrúd használata esetén); a lábcsontok sérülése, esetleges törése; a láb beidegzésének zavarai (ezt okozhatja traumás behatás vagy hasűri daganat is, de ez utóbbi fiatal állaton kevéssé valószínű)! A pontos válaszhoz természetesen látni kellene az állatot, ezért azt tanácsolom, hogy mutassa meg állatorvosnak, annál is inkább, mert ha hosszú ideig fennáll a probléma, az visszafordíthatatlan elváltozásokhoz vezethet.
A törpenyulak esetében a folyamatot ivarzásnak nevezzük. Általában 14-15 naponként következik be, de ettől lényegesen eltérő szakaszokban és szabálytalanul is jelentkezhet.