3396. Rocky átéléssel énekel a gazdinak - videó
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
A kisebb cica a capoeira nevű harcművészeti játékot űzi nagyobb ellenfelével szemben. Vajon honnan sajátította el ez a cica a capoeira stílusjegyeit? Remekül ötvözi az akrobatikus elemeket és a break-táncot.
A hét éves kislány ledermedt a félelemtől, amikor felnyitotta a WC-fedelet és egy hatalmas boát pillantott meg a WC-csészében.
A fölös hallóeszközökkel rendelkező kóbor macskát az egyik mezőgazdasági egyetem docense találta az utcán. Kezdetben csupán tudományos érdeklődésből karolta fel, de később az egész család megszerette - írja a kárpátaljai Mukachevo.net hírújság.
Nagyhalász - Új párra talált Nagyhalász internetes sztárgólyája. Az új asszonynak azonban még nincs neve, ezért stílusosan a világhálón hirdették meg a névadó játékot. A madárbarátok április 3-ig tehetnek javaslatokat, és a tíz legjobb ötletből szavazással választják majd ki a Halász nevű gólyafiú új feleségének nevét.
2 tojó és 1 hím együtt tartása nem a legegészségesebb. A tojók állandóan rivalizálni fognak egymással a hím kegyeiért. A tojásrakás egyébként nem függ össze a párban tartással. Egyedüli tojók is rakhatnak tojásokat. Elképzelhető, hogy a hím mindkét tojónak udvarolni fog, és a tojások is terméketlenek lesznek. De ez így nagyban eltér a megszokottól. Javaslom, hogy szerezzen be még egy hímet a madarak mellé, így mindegyik madara párban, boldogan élhetne.
Valószínűleg az első ellés okozta stressz az, ami a nyugtalanság hátterében van. Javaslom az állatpatikákban kapható D.A.P. párologtató feromon hatású készítményt. A lakás azon szobájába, ahol a kutya van, ott kell egy fali konnektorban elhelyezni és 4 hétig használni. A kölyköknek is jót tesz.
A házikeltetőkben való keltetés nem vezet eredményre. Javaslom egy gyári készítésű berendezés beszerzését.
Ez nem jelent problémát, teljesen normális dolog, hogy az ivarérettségüket elért tojók tojásokat raknak. A tojásokat el kell távolítani és ki kell dobni.
Előfordul és hamar el fog múlni. És persze nem kell "rossz helyen" simogatni, amíg ott fáj.