3411. Készítsünk háztető formájú odút a görénynek!
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Milyen ember lehet az, aki két ilyen aranyos kiskutyát nyugodt szívvel csak úgy kitesz az út szélére?
Négylábú pártfogoltjaink manapság sok stressznek vannak kitéve, úgymint nagyvárosi forgalom, zaj, kipufogógázok, a tulajdonos idegessége. Az idő múltával félelem tünetei jelennek meg, melyek feltétlenül kezelést igényelnek. A homeopátia kíméletes módon nyújt megoldásokat kedvenceink lelki problémáira.
Két újabb kiskutyát találtak az út szélén, nekik próbálunk gazdit keresni. Nézzétek meg a fotókat és ha tehetitek segítsetek valamelyikőjükön! Köszönjük.
Emberek, fel a bakancsot! A Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány javára először kerül megrendezésre a Pitypang túra. Gyere és napfürdőzz velünk!
Kedves Gazdi ! A leírása alapján, a cicán jelentkező paroxyzmalis jelenségek, az epilepszia diagnózisa mellett szólnak. Mivel ez a típusú roham, rendkívül kellemetlen viszkető, fájdalmas érzéssel jár, minél hamarabb keressék fel állatorvosukat, a tartós antiepileptikus gyógyszerbeállítás érdekében. Üdvözlettel dr.Kiss Gabriella
A kutyájuk bőrbetegsége okának kiderítéséhez mindenképpen bőrgyógyászati szakvizsgálatára lenne szükség, amelynek keretében tisztázni lehetne, hogy parazitás bőrbetegségről, vagy allergiáról, esetleg mindkettőről van-e szó. Ez azért fontos, mert e nélkül csak találomra lehet megpróbálni kezelni, ami nem hiszem, hogy jó lenne. Ezért a vizsgálatért még akár messzebbre is érdmes elutazni vele, ha a lakóhelyük környékén nincs bőrgyógyászattal foglalkozó állatorvos.
Kedves Sandica! Mindenekelőtt tudni kéne, hogy mi a baja az állatnak. Hogy ez kiderüljön, körültekintő, alapos állatorvosi vizsgálatra lenne szükség. Mihamarabb, lehetőleg még ma, állatorvoshoz kéne vinni!
Nem normális. Az ivartalanítás szuka kutyák esetében nincs nagy hatással a vizelési szokásokra. A szobatisztasággal kapcsolatos írásomat egy külön e-mailben elküldöm Önnek.
Az ultrahangos ugatásgátlóknak nem a fájdalom okozása a lényege (mint sokan hiszik), hanem egy olyan figyelemfelkeltő hang kiadása, ami megszakítja az ugatását a kutyának, egy pillanatra eltereli a figyelmét.