3411. Készítsünk háztető formájú odút a görénynek!
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Milyen ember lehet az, aki két ilyen aranyos kiskutyát nyugodt szívvel csak úgy kitesz az út szélére?
Négylábú pártfogoltjaink manapság sok stressznek vannak kitéve, úgymint nagyvárosi forgalom, zaj, kipufogógázok, a tulajdonos idegessége. Az idő múltával félelem tünetei jelennek meg, melyek feltétlenül kezelést igényelnek. A homeopátia kíméletes módon nyújt megoldásokat kedvenceink lelki problémáira.
Két újabb kiskutyát találtak az út szélén, nekik próbálunk gazdit keresni. Nézzétek meg a fotókat és ha tehetitek segítsetek valamelyikőjükön! Köszönjük.
Emberek, fel a bakancsot! A Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány javára először kerül megrendezésre a Pitypang túra. Gyere és napfürdőzz velünk!
Kedves Gazdi! Mutassa meg állatovosnak a kutyusut, ő pontos diagnózist tud felállítani és megfelelő kezelésben részesíti.
A tápot ne kapja, növényi eredetű rostokat kapjon (rizset, forrázva kukorica darát) nyersen a csontos húst pl. pulykafarhátat.
A mesterséges termékenyítés fajtától és súlytól is függ- persze az anya és a bak genetikája mellett- spermavizsgálatot is végez? Mert lehetséges, hogy a bakok spermiumszáma vagy mozgása nem kielégítő- ez gyakran előfordul. Azonban a kifejezetten húsnyulaknál, tenyésztésnél sem sokkal nagyobb a vemhesülési arány, csak ugye ott nagy állományt tenyésztenek így... Próbálja meg bevizsgálni a spermákat- azt minden termékenyítéskor elvégzik, illetve spermavételkor és a megvizsgált spermát ültetik be az anyába..Az anyagok amiket használ tökéletesek- de lehet maga a fajta nem olyan fogékony erre...
Kedves Iza! Valószínűleg súlyos ínygyulladása van a cicának. Sajnos be kell fogni ahhoz, hogy az okát is meg lehessen állapítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Erika! Örülök, hogy jobban van a kutyus. Inkább a Neogranormon (ha lehet választani). Bórsavport (pulv. acidum boricum) bárhol tud venni patikában (mert gyógyszeralapanyag), ha nem adják ki, orvos/állatorvos írja fel.