3411. Készítsünk háztető formájú odút a görénynek!
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Nem kell az első kisállatkereskedésben megvenni a görénykédnek az odút. Gondoltál már arra, hogy te magad is elkészítheted? Mi segítünk.
Milyen ember lehet az, aki két ilyen aranyos kiskutyát nyugodt szívvel csak úgy kitesz az út szélére?
Négylábú pártfogoltjaink manapság sok stressznek vannak kitéve, úgymint nagyvárosi forgalom, zaj, kipufogógázok, a tulajdonos idegessége. Az idő múltával félelem tünetei jelennek meg, melyek feltétlenül kezelést igényelnek. A homeopátia kíméletes módon nyújt megoldásokat kedvenceink lelki problémáira.
Két újabb kiskutyát találtak az út szélén, nekik próbálunk gazdit keresni. Nézzétek meg a fotókat és ha tehetitek segítsetek valamelyikőjükön! Köszönjük.
Emberek, fel a bakancsot! A Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány javára először kerül megrendezésre a Pitypang túra. Gyere és napfürdőzz velünk!
A vadonélő hullámosok is csak alkalmi jelleggel fogyasztanak gyümölcsöket, táplálékaik elsősorban gyomnövények, gabonafélék magjai, illetve zöld növényi részek. Szelet sárgarépát, almát tegyen a magkeverék tetejére, ezeket általában kis mennyiségben elfogyasztják.
Más rágcsálóknál is előfordul.
A beszédtanulás alapfeltétele, hogy a kiválasztott madár szelíd legyen. A beszédkészség egyedfüggő is, de a barátpapagájok hangutánzó képessége jobb a kissándorokénál.
A kép alapján tényleg harapásnak tűnik,ami elfertőződött és a képződött tályog kifakadt. Alaposan ki kellene fertőtleníteni,és antibiotikum kúrát is érdemes lenne végezni. Mindenképpen vigyék állatorvoshoz!
Az is elképzelhető, de Kedvencét mindenképpen sürgősen vigye el állatorvoshoz ultrahangos vizsgálatra! Lehet, hogy azonnali beavatkozásra lesz szükség!