3421. A cica és a delfin barátsága - videó
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Ezek az állatok kegyetlenül küzdenek az álommanókkal, de, mint a videókból is kiderül: hiába.
Casanova 1 éves, bújós, dorombolós, leukózis pozitív, cirmos-fehér ivartalanított kandúr.
A rádiós szerint Miklós cica egy pitbull reinkarnációja. Mindent összerág, labdát hurcol a szájában, egyszóval kutyákat megszégyenítő módon viselkedik Vadon Jani cicája, becses nevén Nyári Miklós, aki gazdái állatszeretetének köszönheti, hogy életben maradt, hiszen egy hulladékgyűjtő mellett látott napvilágot.
Sürgősen gazdit keres, egy utcáról mentett, kis testű, tacsi keverék fiúcska. Viktor roppant életvidám, bújós, puszis, játékos kiskutya. Találjunk neki együtt gazdit!
Kedves Gazdi! Mutassák meg egy állatorvosnak a kutyust, hogy vizsgálatok alapján pontos diagnózist tudjon felállítani.
Igen, elképzelhető. Ha nincs belgyógyászati vagy neurológiai probléma a háttérben (amit bármelyik kollega meg tud állapítani), akkor ez a viselkedés a kutyus öregedésével függ össze..
Közös, egyre kisebb távolságra elhelyezett etetőtálakból etetéssel és Ön által irányított közös játékkal érdemes próbálkozni. Gyors sikerre nem sok remény van !
Kedves Gazdi! Valószínűleg autoimmun gyulladás. De ezt csak egy szövettani vizsgálattal lehetne igazolni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! 6 hónapos koráig még célszerűbb napi 3x etetni, utána váltani napi kétszeri etetésre (egy éves kor után a napi egyszeri etetés is megfelelő, de sokan inkább továbbra is két adagra osztják a napi mennyiséget). Fontos a folyamatos testtömeg mérés is, a fajtajellegeket figyelmebe véve. A jutalomfalatokat is számoljuk bele a kutya napi táplálékmennyiségébe, különben nagyon hamar elhízhat kedvencünk! Nagyon fontos, hogy egész nap kellő mennyiségű víz álljon rendelkezésre, hogy az állat bármikor ihasson. Ha nem teljesértékű tápot kap a kiskutya, akkor fontos lehet a különféle vitaminok és ásványi anyagok (kalcium, foszfor stb.) pótlásáról is gondoskodni.