3421. A cica és a delfin barátsága - videó
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Ezek az állatok kegyetlenül küzdenek az álommanókkal, de, mint a videókból is kiderül: hiába.
Casanova 1 éves, bújós, dorombolós, leukózis pozitív, cirmos-fehér ivartalanított kandúr.
A rádiós szerint Miklós cica egy pitbull reinkarnációja. Mindent összerág, labdát hurcol a szájában, egyszóval kutyákat megszégyenítő módon viselkedik Vadon Jani cicája, becses nevén Nyári Miklós, aki gazdái állatszeretetének köszönheti, hogy életben maradt, hiszen egy hulladékgyűjtő mellett látott napvilágot.
Sürgősen gazdit keres, egy utcáról mentett, kis testű, tacsi keverék fiúcska. Viktor roppant életvidám, bújós, puszis, játékos kiskutya. Találjunk neki együtt gazdit!
Bár nagyon részletes leírást adott, de sok lényeges adat hiányzik, ahhoz, hogy diagnosztizálni tudjam a kutyus panaszát. Kan vagy szuka-e a kutyus, tüzelt-e. Volt-e elváltozás a vizelet és a bélsara tekintetében, stb... A leírt panaszok lehetnek például álvemhesség miatt is... Több információra lenne szükség... Üdvözlettel, Zsömböly Miklós
Nem írta meg a kutya nemét ! Gyanakszom, hogy a jelenség a kezdeti dominancia egyik formája: az "ürülékkel jelölés". Amit tenni lehet: • szervi okok kizárása • fajnak megfelelő tartási körülmények biztosítása • ivartalanítás • falkán belüli rangsor beállítása • esetleges stressz megszüntetése • esetleges szeparációs félelem megszüntetése • esetleges kutya WC megszüntetése • helytelen szoktatás korrigálása • Homeopatiás kezelés • Fitoterápia A fogkrémes ötlet annyit ért, mint amennyi az ötletadó szakmai tudása volt.
Kedves Gazdi ! Sajnos nem tudom melyik az a három pont a testen ahol vakaródzik a kiskutya, a különféle oktanú bőrbetegségek esetében különbözik a vakaródzás helye és intenzitása. Az alacsony pajzsmirigy működésnek 9 hónaposan kicsi a valószínűsége , és ilyenkor egyéb tünetek is vannak, ha nyugodt akar lenni ez a kérdés egy vérvizsgálattal eldönthető. Első lépésben javasolnám az alapos otthoni fürdetést, nercolajas kölyök samponnal, ha erre sem szűnik a vakaródzás, akkor a bűzmirigyet kell megnézetni állatorvossal. Sajnos a Westieknek külön bőrgyógyászata van, kiemelten magas számban jelentkeznek bőrgyógyászati panaszokkal, gyakori hogy laborvizsgálatot kell igénybe vennünk az az oktan tisztázása érdekében. Feltételezem, hogy a bolhairtás, féreghajtás megtörtént. Amíg az oktan nem tisztázódik, házi koszt adása javasolt, a tápallergia kizárása érdekében. Dr.Kiss Gabriella
A bőrgyulladás egyik formája a "hot spot", valószínű. Forduljon állatorvoshoz, antibiotikum nélkül nem fog meggyógyulni.
Amennyiben nem próbálják szakszerűen kezelni a kutya félelmi tüneteit, - csak nagyon kevés javulás várható. A félelmi jelek megfigyelése, a tartási körülmények és a kutya adatainak ismeretét követően, a gazdival közösen megbeszélt lehetőségekkel jelentősen lehet a kutya félelmét csökkenteni. Erre ma már nagyon jó hatékonyságú tréning módszerek és alternatív-állatgyógyászati terápialehetőségek állnak rendelkezésre. Ajánlom figyelmébe a http://www.4tappancs.hu honlap referenciáit és a "félős kutyák" tréningprogramot.