3421. A cica és a delfin barátsága - videó
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Lássuk, hogyan barátkozik a cica a delfinnel! Az egyik delfin féltékeny is lesz a nagy barátságra és váratlanul lelocsolja a macskát.
Ezek az állatok kegyetlenül küzdenek az álommanókkal, de, mint a videókból is kiderül: hiába.
Casanova 1 éves, bújós, dorombolós, leukózis pozitív, cirmos-fehér ivartalanított kandúr.
A rádiós szerint Miklós cica egy pitbull reinkarnációja. Mindent összerág, labdát hurcol a szájában, egyszóval kutyákat megszégyenítő módon viselkedik Vadon Jani cicája, becses nevén Nyári Miklós, aki gazdái állatszeretetének köszönheti, hogy életben maradt, hiszen egy hulladékgyűjtő mellett látott napvilágot.
Sürgősen gazdit keres, egy utcáról mentett, kis testű, tacsi keverék fiúcska. Viktor roppant életvidám, bújós, puszis, játékos kiskutya. Találjunk neki együtt gazdit!
Használhatja, csak a problémát nem fogja megoldani ... Ha biztos a diagnózis, és mozgászavar is párosul hozzá, akkor a műtét elkerülhetetlen.
A faroktollazat néhány héten belül teljesen regenerálódik. A kaliton kívüli röptetés célszerűbb akkor próbálni, ha már szelíd a madár, illetve ha mégis kirepül nem kell eröltetni a befogását, hátha magától visszamegy. A papagájok befogása legegyszerűbb lesötétített helyiségben, törölközővel leborítva, kesztyűvel határozott megfogással, de legjobb erre a célre rendszeresített hálóval.
Egészen biztos, hogy ez a helyzet a kutyát is zavarja és nem esik jól neki, ezért érthető, hogy így viselkedik. A megoldással kapcsolatban azonban arra hívnám fel a figyelmét, hogy a műtétet most még nem kellene elhamarkodni. Javaslom, olvassa el azt, amit a következő ezzel a témával kapcsolatos linken talál: http://www.hungarovet.com/?p=1442
Ez nem deviáns viselkedés, számtalanszor előfordult nálam is. Emiatt nem kell aggódnia.
Ha Ön állatorvos és sikerült megálapítania a macskája idegbetegségét akkor miért tesz itt fel kérdést ? A leírt tünetek alapján én nem minősíteném a macskát idegbetegnek. Az állat adatainak és atartási körülményeinek ismeretében, a tünetek megfigyelését követően lehet kideríteni a jelenség kiváltó okait, majd ezt követően a kezelésre, terápiára tanácsokat, tippeket adni.