3431. Családi okok miatt Bikfic gazdit keres....
Bikficet 2010. április végén találtuk, akkor 2,9 kg és kb. 2 hónapos volt. Azóta ivartalanítottuk, oltásokkal, chippel elláttuk.
Bikficet 2010. április végén találtuk, akkor 2,9 kg és kb. 2 hónapos volt. Azóta ivartalanítottuk, oltásokkal, chippel elláttuk.
Véget ért az európai és közép-ázsiai madár- és természetvédelmi szervezetek éves találkozója, amelynek az idén Magyarország adott otthont. A BirdLife International régiós rendezvényén 42 ország több mint 100 képviselője vett részt.
A húsvéti nyuszi története a XII. századi Németországba nyúlik vissza, a keresztény ünnepet ekkor kapcsolták össze ezzel a kedves kisemlőssel.
Hétfő este a nagyváradi Szent László téren villámcsődületet szerveztek a helyi állatbarátok a bukaresti képviselőház által már elfogadott, a kóbor kutyák elaltatására vonatkozó jogszabály ellen.
A kiscsibék, kiskacsák és nyuszik régóta jelképei a húsvétnak és a tavasz érkezésének. Azonban Marc Morrone szakértő szerint, jól át kell gondolnod ezen állatok igényeit, mielőtt az otthonodba viszel egyet.
Lehet adni de nem érdemes, hiszen a csontjai már nem öregednek, Inkább vigye el olyan kollégához, akinék található Röntgen. Amivel az állat alaposabban megvizsgálható
Kedves Gergő! Számtalan probléma jele lehet az Ön által leírt tünet. Javaslom, hogy vegye fel a kapcsolatot a kisállatkereskedéssel, ahonnan a halakat vásárolta, vagy egy közelben lévő állatorvossal! Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő
A problémát így nem lehet megoldani, úgyhogy amint tudja, minél hamarabb keressen fel egy állatorvost...
A sokat ivás / pisilés számtalan komoly betegség első jele lehet. Érdemes lenne a malacot egy erre specializálódott helyen kivizsgáltatni. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Mint minden bőrgyógyászati problémát, ezt is saját szemmel kell, hogy lássa állatorvos. Vigye el minél előbb vizsgálatra!