3456. Mumus, a cica gazdit keres
Március 9-én volt 8 éves Mumus, bútorokat nem bántja, nagyon bújós, s nagyon játékos is. 5 éve él kutyával, degukkal és teknőssel.
Március 9-én volt 8 éves Mumus, bútorokat nem bántja, nagyon bújós, s nagyon játékos is. 5 éve él kutyával, degukkal és teknőssel.
Két kedves, szeretetéhes kan kutyus, már hónapok óta az utcán él, csak egymásra számíthatnak. A tacskó kb. 4-5 év körüli, nyugodt, szófogadó, a másik keverék kutyust kis-közepes testűnek mondanám, fogai alapján lassan eléri a felnőtt kort, de nagyon játékos, és jó jelző.
Április 23-án Nyíregyháza, Ószőlő utcán egy Yorkshire terrier keverék kiskutyát a gazdája hirtelen felindulásból kidobott az ablakon, első emeleti lakásukból!
Magyarország jelenleg a 21. helyen áll a BirdLife International - gyerekeknek szóló – madármegfigyelő versenyében. Az MME nemzetközi ernyőszervezete az idén 5. alkalommal rendezte meg a Tavaszi madárles (Spring Alive) elnevezésű programot, amelyre csak tavaly több mint 100 ezer regisztrált megfigyelés érkezett.
Ez a kis család jelenleg ideiglenesen, egy családnál él. Nem könnyen indult a kölykök élete...
A hüllők alapvetően díszállatok amik akkor érzik a legjobban magukat ha hagyják őket a helyükön nyugodtan élni. Ha megfelelő a terrárium és van benne egy nagyobb medence akkor nem kell őket kiszedni és helyettük eldönteni hogy mikor van kedvük egy kis pancsoláshoz. A túl fiatal állatok érzékenyebbek a hirtelen hőmérséklet változásra. Azt gondolom hogy talán a "fűrdővíz" hőmérséklete nem volt azonos a terráriuméval és ha ez így volt akkor a hirtelen hőmérséklet változás lehet a gond oka. Ha nem kezdenek enni nézesse meg állatorvossal, de ha egy ilyen hőstressz volt a gond kiváltó oka akkor nem vagyok optimista.
Állatorvosnak mutassa meg, szerintem felső légúti fertőzés...
Lehet, de meg kellene nézetni a fogait.
Kedves Adrienn! A képek alapján akár allergiás bőrgyulladás is lehet, de képről ilyet nem lehet egyértelműen megmondani. Sajnos azt tudom mondani, hogy meg kell mutatni szakembernek, mert az otthoni kezelés inkább ártani szokott, mint használni. Próbáljon meg az árakról és a színvonalról tájékozódni, mielőtt felkeres egy kollégát. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Lehetséges, hogy szemsérülés okozta. Azt javasolom, mutassa meg egy szemészetben jártasabb kollégának...