3461. A beszélő kutyás videó: 10 millióan nézték meg egy hét alatt
A beszélő kutyás videó nagy kedvenc a Youtube-on, hihetetlen mennyire okos, ügyes ez a kutyus. :) Lesd meg Te is!
A beszélő kutyás videó nagy kedvenc a Youtube-on, hihetetlen mennyire okos, ügyes ez a kutyus. :) Lesd meg Te is!
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) és ernyőszervezete, a BirdLife International üdvözli a megszületett EU Biodiverzitás Stratégiát, amely egy jó lépés a környezeti stabilitás növekedése felé.
A vadászgörények - ellentétben rokonukkal, a közönséges görénnyel - társas állatok. Szeretnek fajtársaikkal játszani, összebújva aludni.
Az április 30.-i Pitypang túrát magam részéről teljes sikerrel zártam. A kiváló társaságnak és a remek útvonalnak köszönhetően mindannyian jól szórakoztunk.
Kutyája a fenekét a földön húzva szánkázik? Gyakran nyalogatja, harapdálja a faroktő környékét? Rettentő szagot áraszt? A jelenség hátterében a végbélmirigyek (bűzmirigyek) kóros állapota állhat. Ilyenkor a lehető leggyorsabban kérje állatorvos segítségét!
A peteleválás a kandúrral való akció után rövid idővel megtörténik de a megtermékenyített petesejtek csak kb 7-10 nap múlva telepszenek meg a méhben.
Kedves Kérdező! Kérem, mielőbb forduljon hörcsöghöz jól értő, egzotikus szakállatorvoshoz. A leírtak alapján erre már ma-holnap szükség lenne. A https://horcsoginfo.hu/allatorvosok/ oldalon megtalálja az ajánlott orvosokat, valamelyiküket mindenképp keressék fel, mert ez biztosan kivizsgálást-kezelést igényel.
Kedves Móni! A papagájok 2 naponta rakják a tojásaikat. A hullámos papagájok várható fészekalja általában 4-6 tojás. Amennyiben a tojó nem tudja megtojni a következő tojást, azt úgy nevezzük, hogy tojásvisszatartás. De, erre, csak akkor térjünk vissza, ha esetleg a madár 3-4 nappal később sem tojná meg a másodikat. A tojásrakáshoz szükség van ásványi anyag kiegészítésre, emelt mértékű vitaminkiegészítésre. Ezeket bármelyik kisállat-kereskedésben beszerezheti, kiválasztásukhoz kérje az eladó segítségét. Az odúba pár marék forgácsot kell tenni a fészek béleléséhez. Olvass tovább a papagájokról! --> Ezért hangoskodnak a papagájok