3461. A beszélő kutyás videó: 10 millióan nézték meg egy hét alatt
A beszélő kutyás videó nagy kedvenc a Youtube-on, hihetetlen mennyire okos, ügyes ez a kutyus. :) Lesd meg Te is!
A beszélő kutyás videó nagy kedvenc a Youtube-on, hihetetlen mennyire okos, ügyes ez a kutyus. :) Lesd meg Te is!
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) és ernyőszervezete, a BirdLife International üdvözli a megszületett EU Biodiverzitás Stratégiát, amely egy jó lépés a környezeti stabilitás növekedése felé.
A vadászgörények - ellentétben rokonukkal, a közönséges görénnyel - társas állatok. Szeretnek fajtársaikkal játszani, összebújva aludni.
Az április 30.-i Pitypang túrát magam részéről teljes sikerrel zártam. A kiváló társaságnak és a remek útvonalnak köszönhetően mindannyian jól szórakoztunk.
Kutyája a fenekét a földön húzva szánkázik? Gyakran nyalogatja, harapdálja a faroktő környékét? Rettentő szagot áraszt? A jelenség hátterében a végbélmirigyek (bűzmirigyek) kóros állapota állhat. Ilyenkor a lehető leggyorsabban kérje állatorvos segítségét!
Üdvözlöm! Kérdés, mennyi időre maradna egyedül? 1-2 napnál tovább semmiképp nem javaslom. A társ jó ötlet, ha jól kijönnek, és játékosak, mindkettő macskának jót tenne (mozgás, játék, stb). Mászó-, kaparófa, játékok, inkább 2, mint 1 alomtálca, sok-sok közös játék, simogatás... Megannyi lehetőség, hogy lakásban tartott macskája is teljes életet tudjon élni. A séta is jó ötlet, ha szereti, és elviseli a pórázt. Vigyázzon az elhízással (megfelelő, lakásban tartott macskáknak való táppal elkerülhető).
Ezek a tünetek utalhatnak myxomatosisra is. Sajnos ez ellen mindenképp oltani kell a nyuszikat a szúnyogszezon eljövetele előtt. Sajnos ha ezt a betegséget kapta el nagyon kicsi a túlélési esélye. Persze az is előfordulhat, hogy ténylegesen egy ártatlan szúnyogcsípésről van szó. A pontosabb diagnózis kedvéért minél előbb vigye el szakértő állatorvoshoz!
A leírt jelenség gombás bőrfertőzésre utal, de mint általában a bőrgyógyászati esetek, mindenképpen kell, hogy állatorvos lássa.
Üdvözlöm! Ragadozó mivoltuk lévén elképzelhető, de nem jellemző! Általában akkor szokott gond lenni, ha méretbeli különbségek vannak az állatok között, vagy ha túl kicsi a hely, esetleg nincs elég táplálék. Ha konkrétan látta az "evést", akkor nem jó a feltételezésem, de ha mégsem, akkor elképzelhető, hogy betegség következményében pusztultak el és a tetemek nem látható helyre kerültek. Elég gyorsan bomlásnak indulnak a vízben és akár egy nap alatt a felismerhetetlenségig oszlanak.
A költözés minnnél öregebb az állat, annál jobban megviseli. Próbálja a költözés után egy ideig benn tartani a macskát. Üdv