351. A lótartás kulisszatitkai - videón
Kukla Miklós videón mutatja be, mire való a pataszeg és kiderül az is, hogy mi fán terem a tüdőkopogtató vagy a fogköszörű.
Kukla Miklós videón mutatja be, mire való a pataszeg és kiderül az is, hogy mi fán terem a tüdőkopogtató vagy a fogköszörű.
Ha külföldre megyünk nyaralni kedvencünkkel, nem árt előre érdeklődnünk, hogy milyen speciális betegségek leselkednek ránk. Kukla Miklós megmondja.
Miért tiltja tábla egyes helyeken a kutyasétáltatást? Mi történik, ha a gazdit mégis rajtakapják? Ha tiltás van, miért nincs sétáltatásra kijelölt terület? Jó lenne megtudni!
Elfogult gazdiként nehéz megállapítani, hogy kutyánk testsúlya optimális-e, vagy lassan olyan kövér lesz, hogy gurul. Kukla Miki mutat egy egyszerű trükköt, amivel ez gyorsan megállapítható!
Megjelent egy új kutyás lap, Kutyatár néven – a postaládákban. A Pedigree kutyatápot népszerűsítő kiadványt postán kapják azok, akik korábban részt vettek az eledel forgalmazójának nyereményjátékain.
Inkább viselkedés zavarnak tűnik. Van ilyen problémákkal foglalkozó állatorvos. Esetleg kutyákra szakosodott etológus szakember segítségét is kérheti. Kölyökkutyák viselkedési problémái Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 1. rész
Ha idáig nem szállt le, akkor egyre kevesebb az esély, hogy a helyére kerül... Ha rejtettherés lesz, akkor max. 2 éves koráig javasolt a műtét.
nutrafort-3 kiegészítőt kell adagolni a takarmányhoz
A természetes élőhelyén éri a napfény, tehát mint a nappal is aktív életmódú fajok többsége igényli az UV sugarakat. Más kérdés hogy a faj könnyű tarthatósága miatt enélkül is jól elvan. A valódi terrarisztika azonban az állatok igényeinek megteremtéséről szól, tehát ha van rá lehetőséged akkor ebbe az irányba kellene gondolkodni. Kígyók a terráriumban: a gabonasikló A gabonasikló, mint házikedvenc - 1. rész
Nem. 3 hónaposan, majd fél éven belül ismételni szükséges (jogszabály szerint).